جنجالی‌ترین سکانس ارسطو و بازیگر چینی در برج میلاد+ جدید‌ترین تصاویر

جنجالی‌ترین سکانس ارسطو و بازیگر چینی در برج میلاد+ جدید‌ترین تصاویر

همه تیم پشت صحنه با اشتیاق برای ضبط لوکیشن آسانسور از پله‌های برج میلاد پایین می‌آیند.
ساعت ۹ شب است که به همراه همکاران خود وارد برج میلاد می‌شویم. با مردمی مواجه می‌شویم که منتظر شروع کنسرت “همایون شجریان” هستند. با هماهنگی به نسبت طولانی از پله‌های برقی بالا می‌رویم و فردی من و همکارانم را تا سالن شام راهنمایی می‌کنند. وارد سالن می‌شویم و به هنگام ورود با چهره‌ی آشنایی برخورد می‌کنم که در حال بررسی و نویسندگی دیالوگ‌ها است و بعد از ورود به ما خوش آمد می‌گوید.

این جمله را “محسن تنابنده” سرپرست نویسندگان و بازیگر نقش “نقی” به ما گفت: هوای محوطه به شدت دوست داشتنی بوده و تمامی سکانس‌ها و لحظه‌های دو مجموعه قبلی “پایتخت” در ذهنم زنده می‌شود و بی صبرانه در انتظار رسیدن نوروز و تماشای سری جدید سریال “پایتخت۳″ هستم. در این هنگام گروهی از فعالان تیم پشت صحنه کار وارد سالن شام می‌شوند و با “محسن تنابنده” سلام و علیک می‌کنند.

اینجا پشت صحنه و لوکیشن سریال “پایتخت۳″ است که در همین هنگام “ریما رامین‌فر” وارد سالن می‌شود.

“ریما رامین‌فر” هم منتظر ورود تیم به سالن است و از وی درباره سریال “پایتخت۳″ پرسیدیم و “رامین‌فر” گفت که از همه عوامل و نیز از روندکار بسیار راضی بوده و امیدوار است که “پایتخت۳″ مثل سری اول و دوم این سریال نوروزی مورد استقبال مردم قرار گیرد.

در این فاصله کوتاه “سیروس مقدم” به همراه بازیگر چینی وارد سالن می‌شوند و در حین گفتگوی وی با بازیگر خود به سراغ مقدم می‌روم و این کارگردان با خوش‌رویی و صبوری همیشگی به تیم ما خوش‌آمد می‌گوید در حالی که مقدم مشغول خوردن شام است با هنرمند چینی هم صحبت می‌کند اما باید بگویم که من از ابتدای ورود خیلی دنبال “الهام غفوری” تهیه کننده همیشه همراه او گشتم ولی هرچه چشم انداختم وی را ندیدم و با پرس و جو، متوجه شدم که در اینجا حضور ندارد.

در همین زمان چشمم به چهره دیگری می‌افتد که قرار نبود در سری سوم “پایتخت۳″ حضور داشته باشد اما با رضایت کارگردان “شاهگوش”، وارد پروژه شد. بله، این چهره دوست داشتنی “ارسطو” یا همان “احمد مهرانفر” است. به سراغ وی می‌روم و او هم به ما و تیم تصویربردار باشگاه خبرنگاران خوش آمد می‌گوید، به علت شب کار بودن هنرمندان “پایتخت۳″ آنها به سرعت گریم می‌شوند تا آماده تصویربرداری سکانسی خاص و مهم در این مجموعه شوند، کمی آن سوتر “محسن تنابنده” را دیدم که مثل دیگر هنرمندان گریم بر روی چهره و موی او انجام می‌شد و با همه اشتیاق منتظر شروع ضبط سکانس جدید می‌شد و “ارسطو” نیز با او جملاتی را رد و بدل می‌کرد.

به دنبال آن گروه طراحی لباس را می‌بینم که با روحیه‌ای شاد با یکدیگر صحبت می‌کردند و منتظر بودند تا با خروج همه هنرمندان از سالن، گریم “ریما رامین‌فر” را انجام دهند.

به هر صورت همه اعضای گروه پشت صحنه و جلوی دوربین به ترتیب سوار آسانسور شده و به طبقه همکف برج میلاد می‌روند تا فیلمبرداری سکانس جدید خود را آغاز کنند.

من به همراه تیم تصویری همچنان منتظر بسیاری از بازیگران “پایتخت” و به خصوص “سیروس مقدم” هستیم که به ترتیب “نقی”، “هما” و “ارسطو” وارد می‌شوند.

سیروس مقدم با همان صبر همیشگی وارد لوکیشن می‌شود

به طور تقریبی حدود ۱۵ دقیقه‌ای زمان می‌برد تا تیم دور یکدیگر جمع شوند و کار خود را شروع کنند و باید بگویم که تیم دیگری که برای ساخت تله فیلم به برج میلاد رفته بودند، از میان تیم “پایتخت۳″و با خوش آمدگویی به یکدیگر از کنار آسانسور رد شوند.

محسن تنابنده از “پایتخت۳″ می‌گوید

وقتی از “نقی” درباره سری جدید “پایتخت۳″ می‌پرسم که آیا تفاوتی خاص نسبت به سری اول و دوم آن دارد، او می‌گوید که در بسیار تنوع دیالوگ و موضوع وجود دارد و من فکر می‌کنم که همه ما در سری جدید “پایتخت” سورپرایز خواهیم شد.

آسانسور برای ضبط سکانس جدید آماده می‌شود

در همان هنگام تیم پشت صحنه آسانسور را برای ضبط سکانس جدید آماده می‌کنند و پس از گذشت حدود ۲۰ دقیقه و نیز با توجه به حضور “نقی”، “ارسطو” و “هما”، “سیروس مقدم” می‌گوید همه چیز خوب است بسم‌الله، شروع کنیم و با گذشت کمتر از ۱۵ ثانیه آسانسور بالا می‌رود از اینجا به بعد ما دیگر از بقیه ماجرا بی‌خبر می‌مانیم و فقط می دانیم پس از ضبط سکانس‌ آسانسور تیم پشت صحنه برای ضبط سکانس رستوران باید آماده شوند که من و همکارانم ضمن آرزوی موفقیت برای هنرمندان و همه عوامل این سریال جذاب، از آنها خداحافظی می‌کنیم.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

چرا ترکیه در «پایتخت ۵» این‌قدر جذاب است؟

پوستر و آنونس «گینس» رونمایی شد+آنونس

برترین برنامه نوروزی سیما اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha