حجت الاسلام جعفر شجونی در گفتگو با «سراج24»:

فتنه گران برای مقابله با ارزشهای انقلاب اسلامی خیز برداشته اند/روحانیت پیشاپیش مردم از انقلاب دفاع کند

فتنه گران برای مقابله با ارزشهای انقلاب اسلامی خیز برداشته اند/روحانیت پیشاپیش مردم از انقلاب دفاع کند

 

حجت الاسلام و المسلمین جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با «سراج24» با اشاره به وضعیت فرهنگی جامعه گفت: دولت باید اولویت اصلی را به مسائل اعتقادی و فرهنگی بدهد و مردم انقلابی ایران از دولت می‌خواهند که بی‌توجه به مسائل فرهنگی نباشد.
وی با ذکر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی دل به برخی روزنامه‌ ها در کشور بسته اند، گفت: در روزنامه بهار ولایت سیاسی ائمه زیر سوال می رود اما مسئولان روزنامه آن را اشتباه سهوی می دانند و یا در روزنامه دیگری حکم قصاص زیر سوال می رود و دیگری آن را سهوی می داند.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در این زمینه افزود: فتنه گران برای مقابله با ارزشهای انقلاب اسلامی خیز برداشته اند و می خواهند غیرت و تعصب مردم و دلسوزان انقلاب را بسنجند؛ مشخص است که در برخی روزنامه ها به صورت عمدی به اعتقادات ملت مسلمان ایران هجمه وارد می شود.
حجت الاسلام شجونی با ذکر اینکه نباید منتظر ماند و سکوت کرد تا رهبر معظم انقلاب وارد صحنه شود، گفت: دلسوزان انقلاب و مخصوصا روحانیت معزز باید پیشاپیش مردم در برابر هجمه های فتنه گران از انقلاب دفاع کنند.
وی در مورد برخی فریب خوردگان آمریکا بیان کرد: در زمانی که ملتها به بیداری رسیده اند و بیداری اسلامی در مقابل استکبار جهانی است، یک عده از آمریکا تعریف می کنند، مردم آمریکا را با ظلم و ستم می شناسند و دلباختگان فرهنگ آمریکایی راه به جایی نمی برند.
حجت الاسلام شجونی اظهار کرد: ما  برای دفاع از انقلاب اسلامی کسانی را احتیاج داریم که شجاعت شهید نواب صفوی را برای دفاع از اعتقادات ملت ایران داشته باشند.

 

اخبار مرتبط

نماهنگ| کوچه های انقلاب

نوزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی

فیلم| حسین یکتا: فعالان فضای مجازی در گام دوم انقلاب نیاز به طرحی جدید دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha