تلاش می‌کنیم شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشیم

رحمتی: هواداران استقلال می‌دانند چه شرایط سختی را سپری کرده‌ایم

رحمتی: هواداران استقلال می‌دانند چه شرایط سختی را سپری کرده‌ایم

به گزارش « سراج24»، مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل الشباب عربستان در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما در دیدار ملوان گل‌های زیادی دریافت کردید و آیا مصدومیت دست‌تان در خوردن این تعداد گل موثر بوده یا خیر، اظهار داشت: من در این چند وقت به سوالات اینچنینی عادت دارم. (در این لحظه قلعه‌نویی گفت که قرار بود سوالات در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا باشد).

دروازه‌بان استقلال در ادامه افزود: این آقا (اشاره به خبرنگاری که این سوال را پرسید) در خبرگزاری معلوم‌الحالی حضور دارد که امیدوارم که هر چه زودتر به راه راست هدایت شوند!

وی همچنین یادآور شد:‌ من در بازی با ملوان هیچ مشکی نداشتم. ضربه‌ای هم که به دستم برخورد کرد، یک اتفاق بود. همانطور که امیر قلعه‌نویی گفت بازی با ملوان روز خوب ما نبود.

رحمتی خاطر نشان کرد: امیدوارم فردا در دیدار خانگی مقابل الشباب بتوانیم استارت خوبی در لیگ قهرمانان بزنیم و با حمایت هواداران مقابل الشباب به برتری برسیم. امیدواریم تماشاگران‌مان فردا به ورزشگاه بیایند و از استقلال حمایت کنند.

وی در مورد اینکه چه توصیه‌ای به هواداران استقلال دارد، گفت: توصیه‌ که نمی‌توانم به آنها داشته باشم. آنها در کم و کیف وضعیت استقلال قرار دارند و می‌دانند چه شرایط سختی را سپری کرده‌ایم. امیدواریم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انگیزه خوبی برای آنها باشد تا برای حمایت از استقلال به ورزشگاه بیایند. ما نیز همه تلاش‌مان را می‌کنیم که شروع خوبی در این رقابت‌ها داشته باشیم./تسنیم

اخبار مرتبط

حضور رحمتی در مشهد منتفی شد

چرا رحمتی در تمرین استقلال حاضر نشد؟

شکایت کاپیتان استقلال از شایعه سازانش در فضای مجازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha