حاشیه های یک فیلم؛

بازیگر نقش حضرت عباس(س) در فیلم رستاخیز کیست؟

بازیگر نقش حضرت عباس(س) در فیلم رستاخیز کیست؟

به گزارش « سراج24»، فیلم رستاخیز که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای نخستین اکران عمومی شد، در روزهای گذشته حاشیه ساز شده و انتقادات فراوانی از جمله انتقاد مراجع عظام تقلید را به همراه داشته است.

در این فیلم چهره حضرت عباس(ع) به صورت واضح و بر خلاف فیلم های پیشین با موضوع واقعه عاشورا به نمایش درآمده است، موضوعی پیش از این نیز بارها با مخالفت مراجع تقلید و مردم مواجه شده بود. همچنین این فیلم دارای تحریفات و اشتباهات تاریخی بزرگی است که اصولا جنبه تاریخی آن را تحت الشعاع قرار داده و برخی از موضوعات قطعی واقعه عاشورا را مورد تحریف قرار داده است.

در ادامه تصاویری از بازیگری که در این فیلم در نقش حضرت عباس(ع) ایفای نقش کرده است می آید. بازیگری که به خوانندگی نیز مشغول است و اثر موسیقایی وی از ارزش بسیار نازلی برخوردار است. این درحالی است که پیش از این نیز تذکراتی درخصوص افرادی که در فیلم ها نقش معصومین و منتسبان به ایشان را ایفا می کنند تذکراتی داده شده بود تا دقت بیشتری در انتخاب بازیگر صورت پذیرد.

این فیلم و انتخاب بازیگر نقش حضرت عباس مورد انتقاداتی نیز در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است؛ همچنین انتقاداتی نیز از سوی مداحان اهل بیت(ع) نسبت یه این موضوع مطرح شده است.

نکته ی قابل توجه در پوستر آهنگ باران این خواننده پاپ همکاری او با جواد یحیوی است. جواد یحیوی به دلیل حضور مستمر در میتینگ‌های انتخاباتی سران فتنه در سال 88 و  اجرای مراسمات آنها از سوی مسئولین تلویزیون ممنوع التصویر شد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

جدیدترین پوستر انگلیسی «چ»/ چمران ایستاده در میان فرزندان

جزئیات حضور انگلیسی‌ها و یهودی زادگان در روایتگری عاشورا

فردا شب/تجمع هیئت های مذهبی در اعتراض به فیلم رستاخیز

0 نظر

ارسال نظر

capcha