مستند ایرانی که صهیونیست ها را آشفته کرد

 مستند ایرانی که صهیونیست ها را آشفته کرد

به گزارش « سراج24»، مستند "کابوس کرکسها" که در آن پاسخ ایران به اقدام نظامی احتمالی آمریکا و رژیم صهیونیستی شبیه‌سازی شده است، صهیونیستها را آشفته کرده است.

"ایهود یعری" تحلیلگر مسائل سیاسی کانال 2 رژیم صهیونیستی گفت: "روحانی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل به حضار لبخند می زد، و ظریف وزیر امورخارجه نیز در ژنو و داووس چهره خندانی داشت. ایرانیها در کنار این لبخندها هنر خود را در تهدید دشمن به‌نمایش گذاشتند."

به نوشته العالم، یعری افزود: "ایران پس از آنکه دو ناو جنگی خود را روانه سواحل آمریکا کرد، اخیرا فیلمی حامل پیامهای تهدید آمیزی برای اسرائیل، در رسانه های خود به نمایش گذاشت. در این فیلم ایران واکنش خود را به اقدام نظامی آمریکا و اسرائیل نشان می دهد."

یعری ادامه داد: "این فیلم در ابتدا حملات هوایی پهپادهای ایران را بر فراز اسرائیل نشان می دهد، و پس از آن موشکهای شهاب وارد عمل می شوند."

این تحلیلگر صهیونیست خاطرنشان کرد: "در این فیلم پهپادهای ایران دانشکده فناوری حیفا را هدف قرار می دهند و پس از آن برجهای تل آویو نیز هدف حملات موشکی پهپادهای ایران قرار می گیرند. پس از آن پهپادها نیروگاه هسته ای دیمونا را هدف قرار می دهند."/ جام

اخبار مرتبط

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

دستاورد بزرگ صهیونیست‌ها در آسمان عربستان

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به ادعاهای نتانیاهو درباره ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha