هشدار معاون فرهنگی اجتماعی سپاه :انحراف بزرگی در حال وقوع است

حمید مقدم فر: «زوال کلنل» ضدانقلابی ترین رمان بعد از پیروزی انقلاب است

حمید مقدم فر: «زوال کلنل» ضدانقلابی ترین رمان بعد از پیروزی انقلاب است

به گزارش « سراج24» حمیدرضا مقدم فر معاون فرهنگی اجتماعی  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی تهران پرس در واکنش به اتفاقات اخیر در وزارت ارشاد مخصوصا خبر صدور مجوز رمان محمود دولت آبادی عضو ارشد کانون غیر قانونی نویسندگان، گفت: بنده اطلاعات کاملی از آنچه در حال وقوع است ندارم اما برخی از این اتفاقات باعث نگرانی جامعه مومن و انقلابی کشور ما شده است.

وی با اشاره به انتشار خبر صدور مجوز رمان محمود دولت آبادی، متذکر شد: اشخاصی مانند دولت آبادی که مواضع و رفتارشان بیانگر شخصیتشان است و از طرف جریان رسانه ای در داخل، پیوند عمیقی با خارج از کشور دارند، چرا باید بعنوان یک نویسنده برتر مورد توجه قرار بگیرند و رمانی که باید گفت ضدانقلابی ترین رمان در بعد از پیروزی انقلاب است، مجوز بگیرد.

این کارشناس مسایل فرهنگی با بیان اینکه امیدواریم خبر مجور این رمان دروغ بوده و صحت نداشته باشد: خاطرنشان کرد: در مورد این موضوع تصور می کنیم خبطی صورت گرفته و اگر این خبر صحت داشته باشد باید بگویم انحراف بسیار بزرگی رخ داده است.

مقدم فر در پایان به فعالان حاضر در عرصه فرهنگی دولت و وزارت ارشاد توصیه کرد که تحت تاثیر تفکر انحرافی قرار نگیرند و اجازه ندهند این حلقه در امور فرهنگی دولت نفوذ کند.

اخبار مرتبط

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

اعزام 350 مبلغ بومی در ماه محرم به مناطق ایلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha