«سراج24» گزارش می دهد:

حرکت آتشفشان بصیرت بر ریل کذابی فتنه گران/ علاقه مطهری به داستان «کروبی، موسوی، رهنورد و دیگران»

حرکت آتشفشان بصیرت بر ریل کذابی فتنه گران/ علاقه مطهری به داستان «کروبی، موسوی، رهنورد و دیگران»

 

به گزارش خبرنگار سراج24 ، بررسی رسانه های مختلف جریان اصلاح طلب نشان می دهد که این جریان با طرح مداوم و مستمر رفع حصر سران فتنه ضمن غیر عادی جلوه دادن حصر کسانی که براندازی علیه نظام را ترتیب داده بودند، به دنبال اصلی سازی این موضوع می باشند.
 
در همین راستا، روزنامه آرمان 28 بهمن تیتر یک خود را به سخنان علی مطهری اختصاص داد و به نقل از وی نوشت که قرار بود رفع حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی عید غدیر خم صورت بگیرد.
 
وی در ادامه دلیل انجام نشدن رفع حصر را در تاریخ ذکر شده جوسازی های مطبوعات دانست و گفت: برخی اصلاح‌طلبان آن را به عنوان پیروزی خود قلمداد کردند و شنیده‌ام به همین دلیل این موضوع کنار گذاشته شد.
 
مطهری اضافه کرد: از آن موقع به بعد رفتارها هم تندتر و شدیدتر شد؛ از منبعی موثق شنیده‌ام که به مرور حصر رفع می‌شود.
 
مطهری با بیان اینکه اما برنامه این کار عقب افتاده است، تاکید کرد: این اراده هست؛ ولی از طرفی عده‌ای معتقدند اینها مفسد فی الارض هستند و همین که نگاه داشته‌اند لطف به آنهاست؛ به نظر من باید تعیین تکلیف صورت بگیرد تا هزینه‌ای برای نظام در بر نداشته باشد. نماینده تهران در مجلس خاطرنشان کرد: معتقد نیستیم که موسوی و کروبی هیچ خطایی نکرده‌اند؛ اعلام برنده بودن در شب انتخابات عملی خلاف قانون بود هر چند نحوه اعلام نتایج هم اشتباه بود بطوری که بعدازظهر همان روز اعلام شد که احمدی‌نژاد با 63 درصد آرا پیروز شده است. 

اخبار مرتبط

ویدئو/راز یک غارت بزرگ

فتنه سبز به زادگاه خود باز می‌گردد!

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

0 نظر

ارسال نظر

capcha