خبر بسیار خوش فتح الله زاده برای استقلالی ها؛ قرارداد قلعه نویی را تمدید می کنم

خبر بسیار خوش فتح الله زاده برای استقلالی ها؛ قرارداد قلعه نویی را تمدید می کنم

به گزارش « سراج24»، علی فتح‌الله‌زاده گفت: جا دارد از عبدالله ویسی و مجموعه استقلال خوزستان تشکر کنم و آنها نشان دادند که ملی فکر می‌کنند و مروت به خرج دادند و دوست‌های خوبی در روزهای سخت هستند.

 

وی درباره اظهارنظر خادم مبنی بر اینکه شرایط برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در حال حاضر فراهم نیست، گفت: من از خادم همین توقع را داشتم، چون او یک قهرمان ملی است و انسانی باشعور است. او قبلا نماینده مجلس بوده و دستی در کار دارد و می‌تواند همه چیز را خوب تحلیل کند. با شجاعت می‌گویم که من سردمدار خصوصی‌سازی در ایران هستم و سابقه کاری‌ام نیز مشخص است.

 

وی تاکید کرد: این درست نیست که 10 سال وقت را کشته‌ایم و حالا در عرض شش ماه بخواهیم این دو باشگاه را خصوصی کنیم، مگر اینکه با این کار بخواهیم استقلال و پرسپولیس را آتش بزنیم. یا از این طرف بام می‌افتیم یا از آن طرف بام.

 

فتح‌الله‌زاده در ادامه تاکید کرد: خود من که سردمدار هستم، می‌گویم شرایط این کار فراهم نیست، ولی برخی دوستان مصاحبه می‌کنند و می‌گویند این دو تیم باید به بورس بروند و در مزایده باشند. این حرف‌ها، سر مردم کلاه گذاشتن است. شرکتی که بودجه ندارد و تراز مالی‌اش مثبت نیست، چطور باید در بورس واگذار شود؟ ما دو برند استقلال و پرسپولیس داریم و اگر می‌خواهیم این دو را به بورس بفرستیم، باید زمینه را فراهم کنیم. برای شما مثالی می‌زنم؛ با رویانیان در این مدت درگیری زیاد داشتم، اما واقعیت این است که او زحمت کشید و در حقش بی‌معرفتی می‌کنند. می‌گویند او 60 میلیارد بدهی آورده، بر فرض که این‌گونه باشد که مطمئنم نیست؛ مگر همین دوستان پنج سال قبل نگفتند که برند پرسپولیس 40 میلیارد ارزش‌گذاری شده و حالا که این سال‌ها گذشته حداقل 100 میلیارد تومان ارزش پیدا کرده است. اگر رویانیان 60 میلیارد بدهی گذاشته، با توجه به ارزش پرسپولیس، 40 میلیارد به این باشگاه اضافه کرده است. تازه مطمئن هستم بدهی پرسپولیس 60 میلیارد نیست. الان نباید بحث سود و ضرر مطرح باشد، مهم این است نباید در حق آدمی که زحمت کشیده، بی‌معرفتی کنیم.

 

مدیرعامل استقلال افزود: خوشحالم امیررضا خادم این‌گونه صحبت کرده، چون واگذاری کار کوچکی نیست و هر کس فکر می‌کند می‌توان این دو باشگاه را در عرض چند ماه خصوصی کرد، بی‌تجربه است. طی این سال‌ها هرگز این اتفاق نیفتاده است، اما برخی آقایان وزیر را تحت فشار گذاشته‌اند که اگر استقلال و پرسپولیس تا چند ماه دیگر خصوصی نشوند، او را استیضاح می‌کنند، در حالی که این کار درست نیست. ما باید فضا را به سمت آرامش ببریم و نباید هواداران دو تیم را نگران کنیم.

 

وی درخصوص اینکه قرار است سازمان بازرسی به باشگاه استقلال نیز سر بزند، گفت: برخلاف همه حرف‌هایی که مطرح می‌شود، باشگاه ما حساب و کتاب دارد و به جز ارائه آن به هیات‌مدیره، وزارتخانه شرکت حسابرسی را به ما معرفی کرده که هر ساله همه چیز را به آنجا ارائه می‌کنیم و اسنادش نیز موجود است، مگر اینکه خود وزارتخانه بخواهد این اسناد را تحویل آنها ندهیم. این صحبت‌ها را محض اطلاع دوستانی گفتم که با هوچی‌گری صحبت می‌کنند. ما مشکلی برای حضور بازرس نداریم و بازرسی کل کشور بر ما نظارت دارد.

 

فتح‌الله‌زاده درخصوص اظهارنظر وزیر مبنی بر اینکه 20 میلیون هوادار استقلال و پرسپولیس را از کجا آورده‌اید، گفت: آقای گودرزی حتما از این موضوع ناراحت بوده که او را تحت فشار گذاشتند تا دو تیم را در عرض چند ماه واگذار کند. او سواد ورزشی کافی را دارد و خودش هم از علاقه مردم به این دو تیم آگاه است.

 

وی درخصوص شایعاتی که پیرامون مذاکره باشگاه‌ها با امیر قلعه‌نویی برای فصل بعد شنیده می‌شود، گفت: از این مذاکرات زیاد است، ولی قلعه‌نوعی جایی نمی‌رود. مطمئن باشید به جز من کسی از عهده قلعه‌نویی برنمی‌آید، ولی خیال‌تان راحت باشد که به‌ زودی قرارداد او را برای فصل آینده تمدید خواهیم کرد.

 

وی در پایان درخصوص بازی استقلال و ملوان و اظهارنظر محجوب علیه استقلالی‌ها طی هفته گذشته گفت: او از دوستان من است و شأن و شخصیت بالایی دارد، وقتی خودش تماس می‌گیرد و با قلعه‌نویی حرف می‌زند، نشان می‌دهد که دوست نداشته اتفاقی بیفتد. من از محجوب خواسته بودم در یک پروژه به استقلال کمک کند و قرار است طی هفته آینده این اتفاق بیفتد. ما با هم رابطه خوبی داریم، ولی برای اینکه از او دلجویی کرده باشم این صحبت‌ها را مطرح کردم، چون به ما کمک می‌کند.
 

 

فارس

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha