همیشه پای یک «م.ع» در میان است

تبانی با باشگاه به جای بازیکن و یک «م.ع» دیگر

تبانی با باشگاه به جای بازیکن و یک «م.ع» دیگر

به گزارش « سراج24» یکی از سرمربیان معروف لیگ برتری که اصولاً به لابی با بازیکنان تیم‌های حریف معروف است، این بار برای رسیدن به موفقیت و جمع کردن امتیازهای مورد نیازش پا را فراتر گذاشت و باشگاه حریف را هم با خود همراه کرده است تا این بازیکن را در این بازی خاص در ترکیب قرار دهند!


در یکی از بازی‌های هفته های اخیر، حریف این تیم پرطرفدار در اقدام عجیبی یکی از بازیکنان خود را که از ابتدای فصل در ترکیب قرار نمی‌داد، در ترکیب اصلی قرار داد و در کمال تعجب این بازیکن به طرز عجیبی روی گل اول مقصر بود و عکس العمل عجیبش بعد از گل دومی که تیمش خورد نه تنها نشانی از ناراحتی نداشت بلکه حاکی از رضایت این بازیکن بود.


پیگیری‌ها نشان می دهد بازیکن مذکور رابطه دوستانه‌ای با « م.ع » دارد که هرسال این سرمربی معروف، بازیکنانی را به توصیه او برای تیمش جذب می‌کند. همه این تکه‌های پازل را که کنار هم می چینیم به این نتیجه می‌رسیم که با وجود ادعای مسوولان فدراسیون مبنی بر مبارزه با تبانی و این صحبت ها، همچنان عاملان اصلی این اتفاقات با خیال راحت به کار خود ادامه می‌دهند و همین نتیجه‌ها در نهایت تأثیر بسزایی در افتادن برخی تیم‌ها یا قهرمانی آن‌ها خواهد داشت!


با همه این تفاسیر آیا همچنان می‌‌توان باور کرد که دست‌های پشت پرده، قهرمان را تعیین نمی‌کنند؟/بانک ورزش

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha