کشف یک فایل صوتی جدید توسط صدای آمریکا از سعید حدادیان!

 کشف یک فایل صوتی جدید توسط صدای آمریکا از سعید حدادیان!

به گزارش « سراج24»،  در جریان حاشیه سازی خبری علیه "حاج محمود کریمی" توسط رسانه های دین ستیز و ضدانقلاب نیز مدیران صدای امریکا تا مدت ها این خط تبلیغاتی را ادامه دادند و کوشیدند با تولید چندین ویژه برنامه، آن ماجرا را به عنوان مهمترین مسأله روز در صدر اخبار نگه دارند.

تلویزیون فارسی صدای امریکا برای دومین بار طی ماه های اخیر در راستای سیاست های شیطنت آلود حاکم بر این شبکه، صدای اشخاص دیگر را به حاج سعید حدادیان نسبت داد!

این اقدام در برنامه "صفحه آخر" صورت گرفت؛ برنامه ای که هفته گذشته نیز تلاش کرد از طریق تقطیع و تحریف اظهارات رهبر کبیر انقلاب در 12 اسفند ماه سال 1357 در مدرسه فیضیه قم که در آن به وعده دولت مهندس بازرگان راجع به «آب و برق مجانی» اشاره شده بود، آن را به عنوان وعده امام خمینی در 12 بهمن ماه 1357 در بهشت زهرا جا بزند!

صدای امریکا در برنامه یادشده پس از معرفی اجمالی حاج سعید حدادیان، صدای یکی دیگر از مداحان (حاج مهدی سلحشور) را بر روی تصویر او قرار داد؛ اظهارات انتقادی که فایل اصلی آن چندی پیش با عنوان «سخنان داغ مهدی سلحشور  علیه مذاکره کنندگان با آمریکا» به طور گسترده در فضای مجازی منتشر شده است و در آن می شنویم:

«حالا مثلا یک خرده غنی سازی رو... اینا رو مثلا بیایید... دست برمیداره؟ آقا فرمودند، چرا گوش نمیکنید؟ آقا فرمودند به والله این دشمنی ها سر هسته ای نیست، از اول انقلاب این دشمنی ها بوده، تو استکبار ستیزی رو بگذار کنار، دشمنی با اسرائیل رو بگذار کنار، دفاع از مظلوم رو بگذار کنار، دفاع از حق رو بگذار کنار، هیچ کسی باهات کاری نداره. تا این هست نمی تونه باهات کنار بیاد، جمع نمیشه؛ یا به قول امام اون نباید گرگ باشه، یا تو باید از آرمانهات دست برداری دیگه.

تو علی رو بگذار کنار، باهات کسی دیگه کار نداره. به والله تا آنجایی که امیرالمومنین را نگیرند دست بردار نیستند، حرف سر چیز دیگه ای نیست، حرف سر اینجاست، اونها دارند توطئه می کنند، دارند فتنه می کنند که توی مسایل اقتصادی به مردم فشار بیارند که مردم بگویند دیگه بابا به اینجام رسید، بریم دیگه راحت بشیم دیگه! می خواهند به اینجا برسونند.»

یادآور می شویم که چندی پیش این رسانه امریکایی در همین برنامه کوشیده بود به شیوه ای متقلبانه و دور از شئونات حرفه ای، صدای فردی را -که اثر یک خواننده لس انجلسی را بازخوانی کرده بود- به آقای حدادیان نسبت بدهد و چنین القا کند که: «این مداح حکومتی»[!] از روی یک خواننده لس انجلسی کپی برداری کرده است.

جالب اینجاست که در هردو مورد به وضوح قابل تشخیص است که صداهای مورد ادعا، به سعید حدادیان تعلق ندارند. بنابراین باید توجه داشت که گویا رسانه دولتی امریکا نقشه ویژه ای برای تخریب این شخصیت انقلابی تدارک دیده است.

گفتنی است پروژه تخریب مداحان اهل بیت (علیهم السلام) به صورت متمرکز از جانب گردانندگان رسانه دولتی امریکا دنبال می شود. در جریان حاشیه سازی خبری علیه "حاج محمود کریمی" توسط رسانه های دین ستیز و ضدانقلاب نیز مدیران صدای امریکا تا مدت ها این خط تبلیغاتی را ادامه دادند و کوشیدند با تولید چندین ویژه برنامه، آن ماجرا را به عنوان مهمترین مسأله روز در صدر اخبار نگه دارند.

این روند پایان ناپذیر شایعه سازی و تحریف و تقلب در حالی سرلوحه فعالیت های صدای امریکاست که مدیران آن به گونه ای مضحک مدعی بیطرفی و استقلال حرفه ای هستند.

شایان ذکر است که بر اساس اصولی که در منشور صدای امریکا به آن ها تصریح شده است، مسؤولان این رسانه دولتی خود را متعهد دانسته اند که در صورت آشکار شدن عدم اعتبار اطلاعات ارائه داده شده به مخاطبان، در اسرع وقت اشتباه خود را تصحیح کنند.

در پایان به این نکته باید اشاره کرد که در حالی مجری کمونیست این برنامه مدعی دارا بودن اطلاعات معتبر از پشت پرده سیاست و قدرت در ایران میباشد که از یک جستجوی ساده اینترنتی برای به دست آوردن گوینده اصلی این سخنان نیز عاجز است!/جام

اخبار مرتبط

ویدئو/ لبیک هیات های عزاداری به توصیه رهبر انقلاب اسلامی

وفات حضرت معصومه(س) هیأت کجا برویم؟+نشانی

جراحی حنجره مداح معروف

0 نظر

ارسال نظر

capcha