گزارش تمرین استقلال

التماس بازیکنان به کادر فنی و شایعه حضور حدادی‌فر/ انصراف قلعه‌نویی از رفتن به ورزشگاه

التماس بازیکنان به کادر فنی و شایعه حضور حدادی‌فر/ انصراف قلعه‌نویی از رفتن به ورزشگاه

به گزارش « سراج24»، تیم فوتبال استقلال که به تازگی از اردوی کیش بازگشته است، از ساعت 15 امروز برنامه‌های آماده سازی خود را در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد. با توجه به آنچه نیمی از بازیکنان استقلال نیمه شب به تهران رسیده بودند خستگی در چهره آنها مشهود بود و برخی از آنها با التماس از کادر فنی می‌خواستند تمرین امروز برگزار نشود.

* سیدمهدی رحمتی به دلیل حضور در کلینیک و خسرو حیدری به دلیل آسیب‌دیدگی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند. همچنین محمد قاضی در تمرین امروز حضور نداشت.

* بوبکر کبه به دلیل درگذشت پدرش در تمرین امروز استقلال حضور نداشت.

* پژمان نوری با اندکی تاخیر به محل تمرین رسید.

* تونی کاروالیو بازیکن برزیلی استقلال در حالی که در راه تمرین بود، متوجه شد که راننده آژانس او را به هتل المپیک برده است. به همین دلیل در تماس با مسئولین استقلال از آنها خواست تا راننده آژانس را به سمت کمپ هدایت کند که این موضوع دردسرهایی برای بازیکن به وجود آورده بود.

* ایمان مبعلی اولین تمرین خود را با آبی‌پوشان در تهران انجام داد. وی به محض ورود به کمپ با کادر فنی استقلال به خوش و بش پرداخت.

* مسئولان تیم استقلال از طرف فدراسیون فوتبال کارت‌های شناسایی را دریافت کردند که روی آن کد رهگیری و رمز عبور ثبت شده بود. ظاهرا فدراسیون که کارت‌ها را به عنوان شناسنامه بازیکنان حاضر در لیگ برتر صادر کرد.

* امیر قلعه‌نویی که امروز با لباس شخصی به کمپ آمده بود در ابتدا قصد داشت برای تماشای بازی نفت و فولاد راهی ورزشگاه اکباتان شود اما وقتی فهمید این دیدار در ورزشگاه تختی است، منصرف شد و به دنبال این بود که در صورت پخش مستقیم بازی را از تلویزیون تماشا کند.

* مسئولان تیم استقلال که به دنبال به خدمت گرفتن قاسم حدادی‌فر هستند بعد از اینکه ذوب‌آهن از فجرسپاسی گل دریافت کرد ناراحت شده و مدعی بودند نمی‌توانند این بازیکن تیم ذوب‌آهن را به خدمت بگیرند. زیرا ظاهرا ذوب‌آهنی‌ها قول دادند در صورت پیروزی مقابل فجرسپاسی و بهبود شرایط شان در جدول حدادی‌فر را به استقلال بدهند. همچنین استقلالی‌ها به صورت مداوم پیگیر نتیجه بازی نفت و فولاد بودند و بعد از گلزنی آرش افشین ناراحت شدند البته پس از اینکه نفت به تهران گل تساوی را به ثمر رساند بازیکنان و کادر فنی استقلال خوشحال به نظر می‌رسیدند.

* تمرین ریکاوری و سبک استقلالی‌ها امروز زیر نظر مجید صالح برگزار شد. آبی‌پوشان ابتدا در گروه‌های چند نفره کار با توپ انجام دادند و سپس به بازی تنیس فوتبال پرداختند.

* میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال به دنبال بلیت هواپیما برای سفر استقلال به رشت بود تا از آنجا با اتوبوس راهی انزلی شود. در صورتی که استقلالی‌ها نتوانند بلیت هواپیما بخرند با اتوبوس راهی انزلی خواهند شد.

تمرینات تیم استقلال فردا مجددا از سر گرفته می‌شود و آبی‌پوشان روز سه‌شنبه آخرین تمرین خود را در تهران برگزار کرده و سپس راهی انزلی خواهند شد.

دیدار تیم‌های ملوان انزلی و استقلال از ساعت 15 روز چهارشنبه در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

مظلومی: مطمئن باشید برنده بازی با پدیده خواهیم بود

روشن: مظلومی و صالح باز هم به مشکل می‌خورند/ حرمت‌ها از بین رفته است

فکری:ضد استقلالی‌های داخل باشگاه اهدافشان را به خوبی دنبال می‌کنند/ این استقلال بوی قهرمانی نمی‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha