در راستای تلاش برای نادیده گرفتن پیام ملت ایران به غرب و آمریکا

زیباکلام: مردم فقط برای گرامیداشت 22 بهمن به راهپیمایی می آیند!

زیباکلام: مردم فقط برای گرامیداشت 22 بهمن به راهپیمایی می آیند!

به گزارش « سراج24» صادق زیبا کلام در یادداشتی تحت عنوان«روزی برای همه» در شماره روزپنج شنبه 24 بهمن روزنامه شرق راهپیمایی 22 بهمن را تنها برای بزرگداشت روز 22 بهمن و 17 شهریور دانست و بدون نگاه به شعارهای ملت در این روز، مدعی شد که ظرف یکی، دودهه گذشته به‌تدریج در کشور مساله ای برای به‌تملک‌درآوردن تدریجی بسیاری از ارزش‌ها و مناسبت‌های تاریخی و ملی توسط یک طیف خاص صوت می گیرد.

وی در این زمینه نوشت: چرا فکر می‌کنند راهپیمایی‌های مردم در روز قدس یا 22بهمن، در تایید و موافقت با آنها و سیاست‌هایشان است؟ چرا فکر می‌کنند اگر مردم در 22بهمن پس از 35سال، همچنان به‌ میدان می‌آیند این به‌معنای درستی و صحت دیدگاه‌های آنان است؟ اگر اینگونه بود و مردم واقعا طرفدار این جریان بودند، خب می‌توانستند در انتخابات 24خرداد به کاندیدای مدنظر آنان رای داده و قوه‌مجریه را مانند هشت‌سال گذشته به آنها بسپارند. اتفاقا برعکس آنچه این جریان وانمود می‌کند، همه شواهد و قراین موجود حکایت از آن دارد که در راهپیمایی 22بهمن امسال، شمار بیشتری از مردم آمده بودند.

زیباکلام در ادامه در حالی خود را به نشنیدن شعارهای مردم در 22 بهمن می زند که اصولا مردم در این راهپیمایی به دنبال تجدید میثاق با ارزش های انقلاب اسلامی همچون استقلال کشور، نفی زورگویی، استعمار و استثمار قدرت های جهانی بوده و هر سال در برابر ترفندهای جدید غرب و آمریکا با شعارهایی جدیدی ایستادگی خود در برابر توطئه های دشمنان را به رخ آنان می کشند.

اخبار مرتبط

قطعنامه پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن| تاکید بر لزوم هوشیاری در برابر نفوذ در ارکان تصمیم‌سازی کشور

کنایه تهرانی‌ها به شیطان بزرگ/ تفنگداران متجاوز آمریکایی به راهپیمایی 22 بهمن آمدند+عکس

اعلام ویژه برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن/ شروع راهپیمایی از ۹ صبح

0 نظر

ارسال نظر

capcha