قاطعانه از گزارش مالی‌ام دفاع می‌کنم

رویانیان: وزارت ورزش و هیئت مدیره اجازه اجرایی شدن ۳ پروژه ماندگارم را بدهند

رویانیان: وزارت ورزش و هیئت مدیره اجازه اجرایی شدن ۳ پروژه ماندگارم را بدهند

به گزارش « سراج24» محمد رویانیان در مورد شرایط حال حاضرش پس از جدایی از پرسپولیس گفت: روزهای بدون فوتبال بسیار خوب است اما هنوز استرس دارم و برای وضعیت حال حاضر پرسپولیس ناراحت هستم.

وی ادامه داد: پرسپولیس می‌تواند این فصل حداقل سهمیه آسیا را کسب کند کما اینکه از همان ابتدا هم وقتی با علی دایی صحبت کردم این قرار را گذاشتیم. دایی و بازیکنان با غیرتشان می‌توانند به این هدف برسند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد انتشار گزارش عملکردی مالی‌اش اظهار داشت: اگر خدا توفیق بدهد 3 پروژه ماندگار برای پرسپولیس در مرحله اجرا قرار دارد که می‌تواند این باشگاه را برای همیشه از نظر مالی بی نیاز کند. فقط از وزارت ورزش‌و جوانان و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس این خواهش را دارم اجازه بدهند این 3 پروژه را اجرا کنم.

رویانیان تصریح کرد: همانطور که قبلا گفتم حاضر هستم با حضور خبرنگاران در جلسه هیئت مدیره تمام قد و قاطعانه از گزارش مالی که ارائه کردم دفاع کنم. فقط بازهم تاکید می‌کنم 3 پروژه مورد نظر آماده اجرا هستند و 10،15 ماه است که روی آنها تحقیق و بررسی شده است.

وی در معرفی این 3 پروژه گفت: فعلاً بنا به دلایلی نمی‌توانم در مورد این پروژه‌ها توضیح دهم اما فقط بگویم در خصوص قرارداد با صدا و سیما اگر عملیاتی شود بیش از مبلغی است که در گزارش مالی (80 میلیارد تومان) گفتم. 2 پروژه دیگر هم مربوط به صندوق سرمایه‌گذاری بورس و یک کار فرهنگی است که پول عظیمی را به پرسپولیس تزریق می‌کند./تسنیم

اخبار مرتبط

نامه رویانیان به پروین؛ اسناد و مدارک ادعای بدهی 60 میلیارد تومانی را ارائه کن

گزارش بدهی ۸ میلیاردی رویانیان روی میز پروین

ماموریت ویژه رویانیان به صادقیان برای پرسپولیسی کردن رفیقش

0 نظر

ارسال نظر

capcha