عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت و گو با «سراج24» :

وفای به انقلاب مردم الگوی مسئولین باشد / هدف دشمنان در هر تعاملی نابود کردن انقلاب اسلامی ایران است

وفای به انقلاب مردم الگوی مسئولین باشد / هدف دشمنان در هر تعاملی نابود کردن انقلاب اسلامی ایران است

مهدی کوچک‌ زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی «سراج24» گفت: همان طوری که مردم وفای به انقلاب می کنند مسئولین هم باید وفای به عهد بکنند و نکته ی اصلی در این راستا حفظ وحدت مردم در چهارچوب رهنمودهای رهبری معظم انقلاب است.

وی افزود : در مباحث خارجی از جمله مذاکرات و مسائل هسته ای اگر به گونه ای که مردم در یوم الله 22 بهمن و در عرصه های دیگر از انقلاب حمایت می کنند همین شیوه الگوی مسئولین باشد و مسئولین بدانند که مردم انقلاب را ارزان به دست نیاوردند که حال به خاطر چند "لاف" بخواهند به آن پشت کنند ، همه ی مشکلات حل خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : مسئولین توجه داشته باشند که آن چیزی که بایستی حفظ شود ارزش ها و مبانی انقلاب است که توسط امام راحل و مقام معظم رهبری به خوبی بیان شده است و ما امیدواریم کسانی که دست اندرکار اداره امور کشور هستند این نکته را مد نظر داشته باشند تا با وحدت و قدرت ملت بتواند این انقلاب را به پیش ببرد. هدف دشمنان در هر تعاملی که با ما دارند نابود کردن انقلاب اسلامی ایران است.

 

مهدی کوچک زاده خاطر نشان کرد : اظهارات خشمگینانه ، سبک و مواضع سخیفی که آقای اوباما و اولاند به طور مشترک داشتند حاکی از این است که از حضور مردم ایران در پشتیبانی از انقلاب اسلامی عصبانی هستند . مشکل برخی کشورها با ایران مسائل هسته ای ، حقوق بشر یا تروریست نیست زیرا همه ی این مشکلات را خودشان در اعلی درجه دارند. این آن ها هستند که دارای ذرات خانه های بزرگ هسته ای هستند بارها حقوق بشر را به انواع مختلف نقض کرده اند وخودشان تروریست پروری می کنند. وصله هایی که به جمهوری اسلامی ایران می زنند برای این است که نمی خواهند با انقلاب اسلامی کنار بیایند ، با تفکر اسلامی و اداره ی جامعه به شیوه ی اسلامی مشکل دارند زیرا منافع آن ها را به خطر می اندازد.

اخبار مرتبط

مردم برای انقلاب کم نگذاشتند / دیپلمات های ایرانی با قدرت ، جرات و با اتکا به مردم حقوق ملت را پاس بدارند

تست موفق 2 موشک جدید ساخت ایران/ «بینا» جدیدترین موشک ضدسطح+ویژگی‌ها

پاسخ کوبنده ملت ولایت مدار ایران به گزینه های روی میز سردمداران استکبار با حضور در رفراندوم یوم الله 22 بهمن/ تبیین دستاوردهای انقلاب با تحقق شعار "استقلال،آزادی،جمهوری اسلامی"

0 نظر

ارسال نظر

capcha