عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگو با « سراج24» :

مردم برای انقلاب کم نگذاشتند / دیپلمات های ایرانی با قدرت ، جرات و با اتکا به مردم حقوق ملت را پاس بدارند

مردم برای انقلاب کم نگذاشتند / دیپلمات های ایرانی با قدرت ، جرات و با اتکا به مردم حقوق ملت را پاس بدارند

محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی « سراج24» گفت : مردم در یوم الله 22 بهمن تکلیف خودشان را ادا کردند و حضور پر قدرت و با نشاط مردم مطالباتی را به دنبال دارد که باید حقوق مردم در عرصه های داخلی و خارجی دنبال شود. مردمی که انصافا همیشه برای حضور در صحنه پیشگام و پیشتاز بوده اند امروز مسئولین کشور هم باید به مطالبات و درخواست های مردم پاسخ بدهند.

وی افزود : حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن پشتوانه ی محکمی برای دیپلمات های ایرانی در نشست آینده است و آنها باید برای تصمیم گیری در گام نهایی با قدرت ، جرات وبا اتکا به مردم مؤمن و معتقد مذاکرات را جلو ببرند و حقوق مردم را پاس بدارند و در راستای احقاق حقوق مردم عقب نشینی و نرمشی نداشته باشند.

محمد صالح جوکار تصریح کرد : در عرصه ی داخلی تیم اقتصادی دولت محترم باید برنامه ریزی کند ، مردم ما مردم بسیار خوب ، قابل احترام و حاضر در صحنه هستند مسئولین هم باید خدمتگزار صدیقی برای آن ها باشند. مردم علیرقم مشکلاتی که داشتند در مقابل تهدیدات دشمنان در صحنه حاضر شدند  و برای آنچه که مربوط به انقلاب می شود کم نگذاشتند . درخواست مردم یک معیشت واقتصادی است که در شان آنها باشد تا بتوانند یک زندگی معقول و منطقی را داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت : مردم دیروز در مقابل دشمن حاضر شدند و یک سیلی محکمی را به گوش آمریکا نواختند که ملت ایران را تهدید نکنند ، بدانند که مردم ما بی احترامی را بر نمی تابند و به شدت برخورد می کنند این درگوش امریکایی ها باشد که در مذاکرات نخواسته باشند حقوق ملت را ضایع کنند زیرا این ملت بر احقاق حقوق خودش در همه ی برهه های زمانی مسر است.

 

وی اظهار داشت : علی‌رغم این که برخی از رسانه های خارجی همچون گذشته عمل کردند و همه ی واقعیت ها را بیان نکردند اما بحمد لله خود بیگانگان هم ناچار شدند اعتراف کنند که 22 بهمن امسال در تاریخ ماندگار شد. حضور مردم پیام داشت و سردمداران استکبار که دنبال سلطه گری و سلطه جویی هستند باید فهمیده باشند که در رابطه با ایران و مردم ایران نمی توانند تصمیماتی را بگیرند که به ضرر این ملت باشد. مردم ما همچون گذشته ثابت کردند که در صحنه هستند فلذا سردمداران آنها باید در گفتمان خود تجدید نظر کنند و حقوق ملت ما را پاس بدارند و سخنانی که در شان این مردم است به کار برند.

 

اخبار مرتبط

اینستاگرام صفحه‌ی سراج24 را حذف کرد

ایستگاه انقلاب 4 / وقتی عمار از تهران مستقیم به غزه می رود

ذوالنوری: هیئت حاکمه آمریکا تفکر قرون وسطایی دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha