حرف های بی ربط شبکه من و تو درباره ایرانیان

 حرف های بی ربط شبکه من و تو درباره ایرانیان

به گزارش « سراج24»، مهمان شبکه من و تو در برنامه بفرمائید شام به ایرانیان توهین کرد.مهمان این شبکه مستقر در لندن، در برنامه بفرمائید شام خود با بی شرمی تمام ایرانیان را نژاد پرست دانست.

البته مهمان شبکه من و تو برای صرفا ادعای خود هیچ دلیلی ارائه نکرد و متاسفانه این مساله به یک روال در این شبکه تبدیل شده است روالی که طی آن تنها شبهه افکنی شده و به دلیل آن پرداخته نمی شود.

اما اتفاقی که زیرکانه رخ می دهد:

در این میان اما شبکه من و تو بسیار زیرکانه رفتار می کند. این شبکه انگلیسی، به روش های بسیار پیچیده طوری برنامه سازی می کند تا حرف های خود را از زبان مهمانان خود بزند. نمونه فوق یکی از آنهاست یا به طور مثال کلیپی را از یکی از اقوام ایرانی پخش می کند که طی آن قومی هجو می شود اما شبکه من و تو چنین عنوان می کند که آن را بینندگان برنامه فرستاده اند.

البته روش ها متفاوت است و چندان فرقی نمی کند آنچه اصل است اقدام ایرانیان علیه ایرانیان است و اینکه من و تو ردی از خود به جا نمی گذارد و کاملا خود را تبرئه می کند. هر چند بینندگان فهیمی هستند که معترضانه بگویند این امکان را شما فراهم کرده اید.

ممکن است رگه هایی از نژاد پرستی در هر کشور و مملکتی رخ دهد و ایران نیز از این قاعده مستثنی نباشد کما اینکه یکی از بزرگترین چالش های امروزین در اروپا همین مساله است اما اینکه به طور مطلق بگوئیم ایرانیان نژاد پرست هستند دیگر از آن حرف های بی ربط است.

اما ترفندی دیگر از من و تو:

جالب است بدانید همین شبکه من و تو که در برنامه بفرمائید شام تلاش می کند تا نژادپرستی را امری ناپسند و زشت معرفی نماید از سوی دیگر دائما به تقابل نژادی بین ایرانیان و اعراب دست می زند، شیوه ای که به سیاست تفرقه بیانداز و حکومت کن انگلیسی معروف است./جام

اخبار مرتبط

معمای فروش آرشیو صدا و سیما به شبکه «من و تو»!

فاز جدید تهاجم شبکه‌های فارسی‌زبان/ کار به ساخت فیلم و سریال رسید

آزارهای جنسی سریالی در"من و تو"+اسناد

0 نظر

ارسال نظر

capcha