اکران بامدادی «معراجی‌ها» در کاخ جشنواره و عذرخواهی مسعود ده‌نمکی

 اکران بامدادی «معراجی‌ها» در کاخ جشنواره و عذرخواهی مسعود ده‌نمکی

به گزارش « سراج24 »، شب گذشته فیلم سینمایی «معراجی ها» آخرین ساخته مسعود ده نمکی در سانس ویژه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر با کمی تاخیر به نمایش در آمد.

مسعود ده نمکی کارگردان این فیلم انفجار اخیر در صحنه این فیلم و وقفه چندروزه برای ادامه فیلمبرداری «معراجی ها» را علت این تاخیر دانست و گفت: از همه به خاطر این وقفه عذرخواهی میکنم اما باید بگویم که تا همین دو ساعت پیش تیم ما مشغول مراحل میکس این فیلم بود.

وی ادامه داد: برخی از بازیگران «معراجی‌ها» هنوز نمی دانند که در نسخه سینمایی این فیلم حضور دارند یا در نسخه سریالی حضور دارند.

همچنین پس از سخنان مسعود ده نمکی، برزو ارجمند بازیگر نقش حاج آقا حسینی در «معراجی ها» ضمن ابراز ارادت خود به خانواده برخی از کشته شدگان حادثه انفجار در این فیلم از حضار در سالن خواست تا خانواده این عزیزان از دست رفته را تشویق کنند که البته تماشاگران نیز کم لطفی نکردند و به مدت چند دقیقه و مکرر خانواده مرحوم جواد شریفی راد و دیگر خانواده این مرحومین مورد تشویق قرار دادند.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، سرانجام پس از گذشت حدودا یک ساعت و نیم تاخیر در اکران این فیلم، «معراجی ها» از ساعت 1 بامداد در سالن همایش های برج میلاد تهران به نمایش در آمد.

اخبار مرتبط

«معراجی‌ها» در مرز 3 میلیاردی شدن/ «چ» نیم میلیاردی می‌شود

فروش «معراجی‌ها» از ۲ میلیارد گذشت/ «چ» ۳۰۰ میلیون تومانی شد

روایتی از «قصه‌ها» در فجر/بنی‌اعتماد سراغ آدم‌های فیلم‌های گذشته‌اش رفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha