تدارک ضیافت شام مجلس برای دولت

 تدارک ضیافت شام مجلس برای دولت

به گزارش « سراج24»، ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت که قرار است شامگاه سه‌شنبه هفته جاری 8 بهمن به میزبانی پارلمان برگزار شود، اظهار داشت: این جلسه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به مدت 2 ساعت در صحن خانه ملت برگزار می‌شود.

وی افزود: قرار است در نشست مشترک مجلس و دولت، حسن روحانی رئیس‌جمهور و علی لاریجانی رئیس مجلس و همچنین 3 نفر از اعضای هیئت دولت و 3 نماینده مجلس در زمینه مسائل مختلف سخنرانی کنند.

این عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: در پایان این نشست مشترک، رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در ضیافت شامی که به مناسبت حضور آنان در پارلمان تدارک دیده شده، شرکت می‌کنند.

صادقی در پایان با اشاره به ارائه تبصره هدفمندی یارانه‌ها برای الحاق به لایحه بودجه 93 به مجلس، تأکید کرد: تبصره هدفمندی یارانه‌ها در جلسه علنی فردای پارلمان اعلام وصول می‌شود و نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی باید تا ساعت 14 فردا، پیشنهاداتشان را برای بررسی تقدیم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 93 کنند تا انشاءالله رسیدگی به بودجه 93 از صبح روز سه‌شنبه 8 بهمن در صحن علنی آغاز شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha