کلیپ غیراخلاقی هتل بزرگ رشت+ عکس

کلیپ غیراخلاقی هتل بزرگ رشت+ عکس

به گزارش « سراج24» اگر شنیدید در هتل کادوس رشت کاباره باز شده تعجب نکنید!، چند روز پیش خبری مبنی بر پخش کلیپی با صدای یکی از خواننده‌های زیر زمینی تولید شده در استان گیلان منتشر شد. وقتی کلیپ مورد بررسی قرار گرفت نکات عجیبی دیده شد.

 

خواننده‌ی این کلیپ غیر اخلاقی شخصی به نام آ - ز ملقب به ... می باشد که با همکاری رپرهای زیر زمینی به تولید کلیپ‌هایی در سطح کلیپ‌های غربی می پرداخت و سپس توسط شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر می‌شد.

 

 

وی از ابتدا با این جمله (ما به اعتماد به نفس نیاز نداریم) کار خود را آغاز کرد حالا نه تنها این خواننده‌ی زیر زمینی با اعتماد به نفس کامل در گیلان کلیپ غیر اخلاقی تولید می‌کند بلکه سرمایه‌دارِ ثروتمندِ مازراتی سوار رشت یعنی "میلاد خلیل زاده” نیز رسما از این کلیپ پشتیبانی و شخصاً در آن ایفای نقش نموده است.

 

نکته‌ی جالب این است که وی بدون هیچگونه نگرانی شخصاً در این کلیپ غیر اخلاقی ایفای نقش نموده و در جای جای فیلم، نمادها، آرم، تصاویر و عکس‌های هتل بزرگ گیلان را به نمایش می‌گذارد و در پایان هم نامش رسماً به عنوان اولین اسم تیتراژ پایانی نمایش داده می‌شود!!! و حتی آرمی که در سر در هتل نصب شده را در قالب گردنبندی به دختر فیلم هدیه می‌دهد.

 

یعنی وی در واقع با کلیپی غیر اخلاقی با استفاده از خواننده‌ی زیر زمینی اقدام به تبلیغ خود و هتلش نموده است!

 

 الان چند روزی از این ماجرا گذشته و هنوز هیچ واکنشی از سوی نهادهای فرهنگی، قضایی و امنیتی در این خصوص صورت نگرفته است. معلوم نیست آیا قرار است این فاجعه‌ی فرهنگی هم مثل بسیاری از فجایع فرهنگی دیگر، مورد بی‌توجهی مسئولین قرار بگیرد یا اینکه بالاخره با فساد موجود در عرصه‌ی فرهنگ از یک جایی برخورد شروع می‌شود. مطمئنا اگر این برخوردها صورت نگیرد، باید منتظر فجایع فرهنگی حادتری در مملکت‌مان باشیم.

 

پیمان معادی هم به آرزوهایش رسید


 پیمان معادی در این فیلم در کنار کریستن استوارت ستاره مشهور سری فیلم‌های بسیار پرفروش و موفق گرگ و میش ظاهر می‌شود.

 

این فیلم یک درام مستقل به نام کمپ اشعه‌ی ایکس (Camp X-Ray) است. کریستین استوارت در این فیلم، نقش دختر جوانی را بازی می‌کند که برای فرار از شهر کوچک محل زندگی‌اش به ارتش پناه می‌برد غافل از این که به جای عراق از گوانتانامو سر در می‌آورد.

 


او که خاطره‌ی خوشی از مسلمانان ندارد و توسط آنان مورد آزار و اذیت قرار گرفته با مردی به نام علی که هشت سال است در زندان گوانتانامو زندانی است آشنا می‌شود و رابطه‌ای عجیب میان آن دو شکل می‌گیرد.

 

نقش علی را قرار است پیمان معادی بازی کند. فیلم کمپ اشعه ایکس با مضامین سیاسی را، پیتر ستلر به عنوان اولین فیلم بلندش می‌سازد و دیوید گوردون گرین هم به عنوان تهیه‌کننده اجرایی کمکش می‌کند. فیلمنامه را هم خود ستلر نوشته است. تولید فیلم مدتی است در لس آنجلس آغاز شده.

 

 اینکه این فیلم سیاسی‌ست و به احتمال زیاد و براساس تجربه‌های پیشین، در آن فیلم به ارزش‌های دینی و ملی ما حمله خواهد شد، سرجایش محفوظ، نکته اینجاست که چرا بازیگر و کارگردانی مثل معادی که جز چهره‌های خاص سینمای ایران محسوب می‌شود دچار حواشی شده و عکس‌هایی مثل عکس فوق از پشت صحنه‌ی فیلمش بیرون می‌آید.

 

فهمیدن اینکه چنین رفتارهایی برخلاف ارزش‌های اخلاقی جامعه‌ی ماست مثل سیاسی بودن سینمای آمریکا پدیده‌ای پیچیده نیست که نتوان آنرا درک کرد. حال، با این شرایط چرا همچنان شاهد اینگونه رفتارهای غیراخلاقی از سوی هنرمندان هستیم، جای سوال و تعجب دارد.

 

منبع:بولتن نیوز

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha