تراژدی عجیب دختر آمریکایی با پسر همسن خود؛ عکس

تراژدی عجیب دختر آمریکایی با پسر همسن خود؛ عکس

به گزارش گروه وبگردی « سراج24» به نقل از سایت بی بی سی فارسی؛ دختر چهارساله آمریکایی با اسلحه پسر چهارساله‌ را کشت.

 

در یک سانحه دلخراش و "قابل پیشگیری" از نظر پلیس دیترویت، یک دختر بچه چهارساله در حین بازی با اسلحه‌ای که زیر یک تخت در منزل پدربزرگش پیدا کرده بود، به پسر چهارساله هم‌بازی‌اش شلیک کرد و او را کشت.

 

پلیس دیترویت می‌گوید: هنوز کسی را در ارتباط با این قتل بازداشت نکرده است و نشانی هم از "وقوع یک جنایت" مشاهده نمی شود غیر از اینکه این یک "تراژدی" قابل پیشگیری بوده است.

 

هنوز اسامی این دو کودک منتشر نشده است اما بنابر گزارش پلیس، این دو کودک که خویشاوندی بسیار نزدیکی هم با هم داشتند به همراه یک کودک ۵ ساله دیگر در منزل پدربزرگشان مشغول تماشای تلویزیون بوده اند که دختر چهار ساله، تفنگ شکاری را از زیر تخت پیدا می‌کند، آن را به سمت پسر هم‌بازی‌اش نشانه می‌رود و شلیک می‌کند. گلوله بر سینه پسر بچه چهارساله می‌نشیند و ساعتی بعد پزشکان مرگ او را تایید می‌کنند.

 

بنابرگزارش پلیس، پدر بزرگ این کودکان، تنها بزرگسال حاضر در خانه در لحظه وقوع این قتل اتفاقی بوده است.

 

مجله آمریکایی مادر جونز، در گزارشی اعلام کرده در سال گذشته ۱۹۴ کودک زیر ۱۲ سال بر اثر جراحات ناشی از اصابت گلوله در آمریکا جان داده اند که از این میان ۱۲۷ قتل در منزل رخ داده و دست کم در ۵۲ مورد، تیراندازی پس از دسترسی آسان کودکان به اسلحه والدینشان روی داده است.

 

اخبار مرتبط

کاروان اسکورت ترامپ+عکس

فیس بوک مدارک روسیه را به آمریکا می دهد

قدیمی‌ترین عکس از یک رئیس جمهور آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha