روسیه: تروریست‌ها در سوریه جنایتکار جنگی هستند و باید محاکمه شوند

روسیه: تروریست‌ها در سوریه جنایتکار جنگی هستند و باید محاکمه شوند

به گزارش « سراج24» به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه بر این عقیده است که و تندرو و رهبران آنها که مسئول اعدام‌های جمعی و قتل عام مردم بی دفاع در سوریه هستند، باید مجازات شوند و اقدامات وحشیانه آنها باید جنایات جنگی اعلام شود.

وزارت خارجه روسیه روز جمعه در واکنش به اظهارات "ناوی پیلای" نماینده عالی سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر در خصوص اعدام‌های جمعی و قتل عام مردم سوریه توسط گروه‌های تروریستی در شهرهای مختلف این کشور، در بیانیه‌ای یادآور شده است: بر اساس گزارش کمیسار عالی سازمان ملل این اعدام‌های جمعی حتی در بیمارستان کودکان شهر حلب نیز صورت گرفته و این مکان به پایگاه نظامی تبدیل شده است.

در این بیانیه تاکید شده است: چنین اقداماتی از سوی گروه‌های تروریستی مسلح در سوریه نقض آشکار حقوق بشر و ضوابط بین المللی است و باید بعنوان جنایات جنگی معرفی شوند. ما بر این عقیده هستیم که این تروریست‌های افراطی و رهبران گروه‌هایی که در این جنایات دست دارند، باید به مجازاتی درخور اقدامات وحشیانه خود برسند.

اخبار مرتبط

اذعان عفو بین الملل به ارتکاب جنایات جنگی از سوی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

4 نظر

1392/10/28 - 14:49


دولت های تروریست جنایتکار جنگی در سوریه و عراق و لبنان و غیر هستند محسوب می شود باید محاکمه شوند
متهم ردیف 1 عربستان متهم ردیف 2 ترکیه متهم 3 قطر است این 3 کشور جنایتکار و خیانتکار و تجاوزکار مدت 34 ماه است و همه نوع تجاوز به مردم سوریه انجام داده است و همچنان ادامه دارد متهم به جنایات جنگی در سوریه و عراق و لبنان است

شاکی از دولت های تروریست
1392/10/28 - 14:58

روسيه قاتل مردم سوري است كمونيستهاي بيدين

يبلا

ارسال نظر

capcha