از سوی پلیس راهور ناجا

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش رو تشریح شد

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش رو تشریح شد

به گزارش سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی  محدودیت‌های ترافیکی ایام پایان هفته و تعطیلات ابتدایی هفته آینده را به شرح زیر اعلام کرد:

تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 24 روزیکشنبه از محورهای  کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه مورخه‌های از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از محور هراز ممنوع است.

تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز یکشنبه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 از آب اسک تا رودهن بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس در جاده دماوند ممنوع است.

رانندگان وسایل نقلیه‌ای که قصد تردد در محورهای برفگیر و کوهستانی را دارند لازم است ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سلامت سیستم گرمایش وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

اخبار مرتبط

۵۶ کشته در 48 ساعت از آغاز سفرهای نوروزی

ترافیک پرحجم در جاده های هراز و چالوس

اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در روز دوشنبه

0 نظر

ارسال نظر

capcha