صادقیان را به خاطر یک برنامه تلویزیونی محروم کردند

پنجعلی: مشخص است می‌خواهند سر ما را ببُرند

پنجعلی: مشخص است می‌خواهند سر ما را ببُرند

به گزارش « سراج24»محمد پنجعلی در مورد شکست پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: اینکه می‌خواهند سر ما را ببُرند مشخص است. پیش از بازی با فولاد 2 بازیکن تاثیرگذار ما را در رابطه با قلیان هدف قراردارند و می‌خواهند آرامش ما را بهم بزنند. نکته جالب اینجاست که این حواشی همیشه پیش از بازی‌های حساس  به وجود می‌آید، اما من به این تیم و بازیکنانش ایمان دارم و می‌دانم بچه‌ها آرامش‌شان را از دست نمی‌دهند.

وی در خصوص حرکت خشن آندرانیک تیموریان در بازی استقلال و استقلال خوزستان که منجر به خونریزی صورت بازیکن استقلال خوزستان شد، اظهار داشت: کاری به تیموریان ندارم اما بعد از بازی پرسپولیس و ملوان پیام صادقیان به خاطر حرکتی که در فوتبال زیاد استفاده می‌شود به علت نشان دادن این حرکت در یک برنامه تلویزیونی محروم می‌شود!

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که باتوجه به اختلاف 4 امتیازی استقلال با این تیم، آیا احتمال دارد استقلال دست به بازی تدافعی بزند، تاکید کرد: پرسپولیس یک دوجین بازیکن خوب و تاثیرگذار دارد که مستحق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند،‌ این یعنی توان شکست دادن هر تیمی را دارند.

پنجعلی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس می‌دانند بابت چه چیزی تاوان پس می‌دهند ولی هیچ وقت راه خود را گم نمی‌کنند،‌ همه ما یک هدف داریم که آن هم قهرمانی است و می‌خواهیم در آرامش به این هدف برسیم.

وی درباره برخورد تماشاگران فولاد با علی دایی هم گفت: واقعاً صحنه زشتی را در ورزشگاه غدیر اهواز دیدم. حالا به این مورد چه کسی رسیدگی می‌کند؟ آیا مانند پرسپولیس فولاد را هم به خاطر حرکت هوادارانش محروم می‌کنند و از این تیم امتیاز کم می‌کنند یا خیر؟

اخبار مرتبط

پنجعلی: مهدی ترابی بسیار خوب ظاهر شد

پنجعلی: بیرانوند بی شک بهترین دروازه‌بان آسیا است

پنجعلی: به کار برانکو اعتقاد زیادی دارم

0 نظر

ارسال نظر

capcha