اسنودن آل سعود باز افشاگری کرد

 اسنودن آل سعود باز افشاگری کرد

به گزارش « سراج24»، فعال عربستانی که با انتشار مطالب محرمانه از مسائل پشت پرده آل سعود، با نام "مجتهد" هواداران بسیاری را در توییتر به خود جذب کرده، از جزئیات جدیدی در خصوص مکالمات ضبط شده یکی از شاهزادگان سعودی و رسوایی های اخلاقی او پرده برداشت.مجتهد گفت: این صدای ضبط شده شامل مکالمات تلفنی است که در آن به وضوح صدای شاهزاده "ع" که قبلا نفر دوم وزارت دفاع بود، و همچنین صدای فرزندش "ف" و همسر فرزندش "ل" و خواهر همسرش شنیده می‌شود.

مجتهد تأکید کرد: این صداهای ضبط شده ده‌ها ساعت (شاید بیش از 100 ساعت) مربوط به صدای "ع" است و چند ساعت نیز صدای فرزندش "ف" و چند دقیقه هم مربوط به صدای همسر و خواهر همسرش است.

مجتهد تصریح کرد: در این مکالمات ضبط شده، "ع" اسامی مسئولانی را می برد که در خدمت مهمانان مؤنث او هستند و اینکه چگونه از آنها (مهمانان مؤنث) در دبی استقبال می‌شود، و آنها بدون هرگونه بازرسی و درخواست مدارک، مانند شاهزادگان سوار هواپیمای سعودی می‌شوند.

این فعال عربستانی افزود: در این مکالمات ضبط شده همچنین چگونگی استقبال از آنها در جده و ورودشان به کشور بدون گذرنامه و نحوه رساندن آنها به هتلی که "ع" صاحب آن است، و همچنین تعامل سلطنتی و حفاظت از آنها مشخص است.

مجتهد تأکید کرد: این مکالمات ضبط شده، در واقع اثبات جرایم "ع" است که مجازاتی برای آنها تعیین شده است؛ البته نه فقط به خاطر اعتراف به این جرمها، بلکه به خاطر سوء استفاده از پست برای کارهای شخصی .. اما نهاد قضایی مستقل (در عربستان) کجا است ؟

مجتهد اظهار داشت: موضوع عجیب آن است که "ع" به عنوان فردی صالح شناخته شده و فقط او را فردی خسیس و دوست دار زمین می دانند؛ درحالیکه این مکالمات ضبط شده متأسفانه برعکس این مسائل را ثابت می کند.

وی با بیان اینکه قصد ندارد جزئیات این مکالمات ضبط شده را فاش کند، افزود: فکر نمی‌کنم که اعلام این مسائل از نظر شرعی مشکلی داشته باشد، زیرا این اظهارات مربوط به زمانی است که او در پستی رسمی در وزارتخانه قرار داشت، و به احترام شما در بیان آنها تردید کردم.

مجتهد پیش از این گفته بود که این مکالمات ضبط شده مربوط به اظهارات یکی از پسران "ملک عبدالعزیز" مؤسس رژیم آل سعود است و این شاهزاده قبلاً متصدی سمتی مهم در وزارت دفاع عربستان بود؛ و مکالمات ضبط شده، فساد اخلاقی آل سعود را رسوا می‌کند و نشان می‌دهد که شاهزاده مذکور در مجلسی افتخار می‌کند که رؤسای قبایل به او دخترانی کمتر از 12 سال را هدیه داده‌اند.

مسئولان و نهادهای رسمی سعودی هنوز واکنشی به این افشاگری ها نشان نداده و آن را تأیید یا تکذیب نکرده‌اند./العلم

اخبار مرتبط

افشاگری جدید نخست وزیر سابق قطر در مورد عربستان

درآمد هنگفت کارکنان کاخ سفید افشا شد

ویکی‌لیکس پرده دیگری از جاسوسی سیا از طریق رایانه‌های مک اپل را فاش کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha