باج دادن این دولت تمامی ندارد/ رقص مرگبار دیپلماتیک با ایران!

باج دادن این دولت تمامی ندارد/ رقص مرگبار دیپلماتیک با ایران!

به گزارش« سراج24 »، پایگاه اطلاع رسانی شبکه فاکس نیوز (foxnews) در تحلیلی به انتقاد از عمکرد دولت اوباما در قبال ایران و بحران سوریه پرداخت.

 

 

به باور یادداشت نویس این شبکه آمریکایی، ایران در تحولات منطقه دست بالا را داشته و کاخ سفید درمواجهه با این کشور، از موضع ضعف عمل کرده است.

 

 

فاکس نیوز می نویسد: اوباما و کری، سوریه و خاورمیانه را به ایران واگذار کرده اند... تنها راه موثر برای مواجهه با قدرت های مسلط منطقه ای مانند ایران، برخورد از موضع قدرت است نه مماشات و باج دادن.

 

 

فاکس نیوز افزود: رئیس جمهور اوباما و وزیرخارجه اش جان کری، این اجازه را به ایران داده اند که بازی نهایی در سوریه را انجام داده و آمریکا را به حاشیه براند. به نظر می رسد استعداد این دولت برای باج دادن، ضعف و عملکرد بی نتیجه، تمامی ندارد.

 

 

در ادامه این گزارش، ضمن انتقاد از عملکرد دولت آمریکا درمورد خط قرمز استفاده از سلاح شیمایی در سوریه، رویکرد کاخ سفید در مذاکرات هسته ای با تهران، "رقص مرگبار دیپلماتیک" لقب داده شده است.

 

 

فاکس نیوز به اظهارات جان کری مبنی براینکه "ایران می تواند نقش سازنده ای در حاشیه کنفرانس ژنو2 بازی کند" نیز تاخته و آن را "سیلی بر صورت تمام کسانی که برای آزادی در سوریه تلاش می کنند" خوانده است.

 

 

گفتنی است، کمپانی خبری فاکس (Fox Broadcasting Company) یکی از مهمترین رسانه‌های آمریکایی است که در ایران با نام "فاکس نیوز" شناخته می‌شود. فاکس رابطه ای تنگاتنگ با گروه‌های جمهوری‌خواه و جنگ طلبان آمریکایی دارد که تحت نفوذ لابی های صهیونیستی، درحال تلاش برای تشدید تحریم های ایران هستند./جام

اخبار مرتبط

حمله شیمیایی سفر ترامپ را لغو کرد

حمله شیمیایی محور تماس ترامپ با ماکرون

مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفید کیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha