۱ دی‌ماه؛ اهدای جایزه جهانی علوم انسانی به سیدعباس موسویان

۱ دی‌ماه؛ اهدای جایزه جهانی علوم انسانی به سیدعباس موسویان

 

به گزارش «سراج24»،  به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آئین اهدای جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعباس موسویان، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، 21 دی‌ماه 92 با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در محل این پژوهشگاه در تهران برگزار می‌شود.
این جایزه چندی پیش در دومین همایش بین‌المللی علوم انسانی اسلامی به سبب برای نظریه‌پردازی در عرصه اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی به سیدعباس موسویان تعلق گرفت.
در این آئین که با حضور و سخنرانی تنی چند از چهره‌های شاخص اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی برگزار خواهد شد، از تلاش‌های موثر موسویان به جهت نظریه‌پردازی در عرصه اقتصاد و بانکداری اسلامی تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.
جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی امسال به سه تن از چهره های شاخص در این عرصه حجج اسلام علیرضا اعرافی، سیدعباس موسویان و پروفسور مسعود العالم چودری اهداء شد.
آئین اهدای جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به استاد موسویان عصر روز شنبه 21 دی‌ماه از ساعت 15 تا 17 با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در تالار علامه جعفری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، کوچه پژوهشگاه (2)، شماره 2، برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

دبیر جدید مجمع عالی علوم انسانی اسلامی منصوب شد

دوره «مدرسه رسانه» برگزار می‌شود

آیت الله مصباح بزرگترین فیلسوف علوم انسانی اسلامی در عصر حاضر بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha