نادر طالب‌زاده سری جدید "راز" را اجرا می‌کند

نادر طالب‌زاده سری جدید "راز" را اجرا می‌کند

به گزارش « سراج24 »، در سری جدید برنامه، همچون گذشته به‌ صورت ترکیبی شامل یک گفتگوی زنده، گزارش و وله موضوعات تازه‌ای را مورد توجه قرار خواهد داد.
 
رویکرد برنامه "راز" متمرکز بر موضوعات فرهنگی است که در این بین گاهی به مسائل سیاسی،اجتماعی و گفتمانی نیز با نگاه فرهنگی پرداخته می شود.
 
تهیه کنندگی سری ششم از این برنامه تلویزیونی بر عهده فرشاد منجزی است که پیش از این تهیه کنندگی برنامه "میراث" را بر عهده داشته است.
 
سری پنجم برنامه راز در ماه مبارک رمضان در 26 قسمت با حضور کارشناسان و مسئولان فرهنگی کشور در حوزه‌های مختلفی از جمله هنر، معماری، مستند،‌ موسیقی و ... روانه آنتن پخش شد.
 
هالیوودیسم و تحولات مصر،فرهنگ ، دیپلماسی عمومی و جریان های فکری در غرب، انحراف در دین، ، مستندسازی مسأله محور، سوریه و اقتضائات جهانی و ... از جمله موضوعاتی بود که در برنامه "راز" با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل خصلت رازگشایانه اش توانست مخاطبان بسیاری را همراه خود کند.
 
جذابیت موضوعات و مهمانان در عرصه های مختلف که حرفی نو داشتند از جدی ترین مولفه های موفقیت مجموعه "راز" در سه سال گذشته بوده که در سری جدید این برنامه هم همین اصول حفظ و البته تقویت خواهد شد.
 
برنامه "راز" در گروه مستند شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود و قرار است از هفته آینده به صورت هفتگی، سه شنبه شب‌ها در کنداکتور پخش این شبکه قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نادر طالب‌زاده: مطلب محمد حسنی در خصوص حاج احمد متوسلیان کاملا درست است

نادر طالب‌زاده: محل دقیق دفن حاج احمد متوسلیان مشخص است

فیلم| از چه زمانی کلیدواژه «آخرالزمان» وارد ادبیات جهانی شد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha