«دا» از مرز ۱۵۰ چاپ گذشت

 «دا» از مرز ۱۵۰ چاپ گذشت

به گزارش « سراج24 »، انتشارات سوره مهر در پی استقبال مخاطبان از تعدادی از آثار دفاع مقدس منتشر شده توسط این انتشارات، اقدام به بازچاپ تعدادی از عناوین کرده است. در این میان کتاب «دا» نوشته سیده اعظم حسینی بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است. این اثر که از همان روزهای نخست با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، توانست خط بطلانی بر نظر برخی از کارشناسان که مدعی بودند تاریخ انقضای ادبیات جنگ به اتمام رسیده و دیگر نمی‌توان با این دست از آثار نظر مخاطب امروز را به خود جلب کرد، بکشد .

«دا» خاطرات سیده زهرا حسینی از روزهای مقاومت در خرمشهر و پس از آن است که به دلیل روایت صادقانه، بیان خاطرات ناگفته و تازه از نظر موضوع، متن نمایشی و ذکر جزئیات توجه بسیاری از مخاطبان و منتقدان را به سوی خود جلب کند. این اثر برای یکصد و پنجاه و یکمین‌بار از سوی انتشارات سوره مهر بازچاپ شده است.

«فرمانده من» و «نورالدین پسر ایران» نیز به چاپ شصت و یکم رسیده‌اند. «نورالدین پسر ایران» روایت خاطرات نورالدین عافی است که از مقاومت در جبهه‌های کردستان آغاز شده و تا جبهه‌های جنوب ادامه دارد. این اثر یکی از کتاب‌هایی است که رهبر معظم انقلاب پس از مطالعه تقریظی بر آن نگاشتند و بر مطالعه و ترجمه آن به دیگر زبان‌ها تأکید کردند.

همچنین این انتشارات بازچاپ آثاری چون «پایی که جا ماند» برای چهل و دومین‌بار، «شنام» و «بابانظر» را نیز در دست تهیه دارد که به زودی روانه بازار کتاب خواهد شد./تسنیم

اخبار مرتبط

اتمام ترجمه اسپانیایی «دا»

بازچاپ «دا» انگلیسی در آمریکا

توزیع ترجمه پر از اشکال «دا» در پاکستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha