دستگیری والدین بدلیل اجاره دادن دختران برای فیلم های مستهجن+عکس

دستگیری والدین بدلیل اجاره دادن دختران برای فیلم های مستهجن+عکس

 به گزارش « سراج24 »؛ پدرومادری که دخترانشان را برای بازی در فیلم های مستهجن اجاره می دادند، دستگیر شدند.

 

 رونی مک کال ۶۱ ساله و همسرش کانی مک کال ۴۰ ساله مدت دو سال است که ۴ فرزند دختر خود را که سنین بین ۵ تا ۱۷ سال دارند برای برقراری رابطه نامشروع و تهیه فیلم های مستهجن کودکان اجاره می دهند و همین مسئله باعث شد پلیس خیلی زود آنها را یافته و دستگیر کند.

 

یک خانواده آمریکایی که ۴ دختر نوجوان خود را برای اجرای فیلم های مستهجن اجاره می دادند و با فروش فیلم ها و عکس های غیراخلاقی این بچه های بی گناه پول به دست می آوردند دستگیر شدند.

 

دادستان رسیدگی به این پرونده می گوید: این مسئله یکی از بدترین پرونده های من در ۲۰ سال اخیر است. کاری که این خانواده با فرزندان بی گناه خود کرده اند، یک جنایت وحشتناک است.

 

پلیس می گوید: مکانی که بچه ها در آن نگهداری می شدند بسیار کثیف و غیر بهداشتی بوده و این کودکان در شرایط فوق العاده وحشتناک جسمی و روحی قرار داشته اند. سطح سلامتی آنان بسیار پایین است و از بیماری دهان و دندان و سوء تغذیه رنج می برند.

 

این بچه ها در بازجویی گفته اند پدر و مادرشان آنها را در ازای دریافت پول به مردی اجاره می دادند که آنها را وادار می کرد تا با بدن برهنه در موقعیت های مختلف عکس بگیرند و یا آنها را وادار به رابطه در فیلم های مستهجن با بزرگسالان می کرد و در صورت امتناع آنها را شکنجه می داده است.

 

این مرد جانی قبل از اینکه پلیس آمریکا موفق به دستگیری وی شود خودکشی کرده است. این بچه ها اکنون در مرکز کودکان پلیس هستند و مسئولین امیدوارند خانواده ای پیدا شود که سرپرستی هر ۴ دختر را همزمان به عهده بگیرد تا آنها بتوانند همانند یک خانواده کنار هم زندگی کنند./گویا

اخبار مرتبط

3 نظر

1392/10/19 - 18:37

اين خيلى وحشتناك است كه پدر ومادرت يه همچين كارى با تو بكنن. به نظر من كه اين اتفاق زياد تكرار ميشه چون در أمريكا بوده لو رفته چون اونجا اين كه پدر باشى يا مادر دليلش اين نيست كه كارت درست باشه.

ناشناس
1392/10/21 - 17:50

ببندینشون زیر خر

احمد

ارسال نظر

capcha