تا اعلام سازمان بازرسی

ثبت‌نام از نامزدها طبق روال اساسنامه صورت می‌گیرد

 ثبت‌نام از نامزدها طبق روال اساسنامه صورت می‌گیرد

به گزارش « سراج24 »، ثبت‌نام از نامزدهای مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک از 30 آذر آغاز شده و امروز (شنبه) به پایان می‌رسد، اما برخی از اعضای هیئت اجرایی کاندیدا نشده‌اند.

طبق نامه سازمان بازرسی کل کشور که به کمیته ملی المپیک ارسال شد، اعضای شورای شهر، نمایندگان مجلس و همچنین دو شغله‌ها اجازه حضور در انتخابات را ندارند.

براین اساس روز گذشته نادر شکری، رئیس کمیسیون حقوقی کمیته هم در گفت‌وگویی که با فارس داشت اعلام کرد روسای فدراسیون‌ها تنها اجازه ثبت‌نام در پست هیئت اجرایی را دارند.

با توجه به ابهامات صورت گرفته مبنی بر اینکه اعضای 5 پست هیئت رئیسه چگونه انتخاب می‌شوند، باعث شد تا دوباره با نادر شکری تماس بگیریم.

وی در این باره به فارس گفت: سازمان بازرسی به ما نامه زده و از طرفی اساسنامه برای تصدی هیئت اجرایی هر 11 پست محدودیتی نگذاشته است. روسای فدراسیون‌ها می‌توانند برای پست‌هایی که افتخاری محسوب می‌شود غیر از دبیر کلی، ثبت نام کنند.

شکری افزود: هفته گذشته به سازمان بازرسی نامه زده‌ایم و از آنها خواسته‌ایم تا در این خصوص به ما پاسخ دهند. پیشنهاد این است طبق روال اساسنامه ثبت‌نام صورت بگیرد تا سازمان بازرسی پاسخش را اعلام کند./فارس

اخبار مرتبط

ورود سازمان بازرسی به انتخابات کمیته المپیک

دو تابعیتی بودن یا پایان ماموریت؟/ورود سازمان بازرسی جدی شد

درخواست سازمان بازرسی از لیگ فوتبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha