عذر بدتر از گناه سعید مرتضوی!

عذر بدتر از گناه سعید مرتضوی!

به گزارش « سراج24 »؛ سعید مرتضوی همچنین اهدای کارت هدیه به برخی وزرای وقت و معاون اول رییس جمهور را در راستای مساعدت و کمک به مردم در سفرهای استانی دانسته است. وی پرداخت پول و کارت هدیه به برخی رسانه ها را تائید کرده است و درباره ان ها توضیحاتی داده است.


سعید مرتضوی به گزارش کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی واکنش نشان داد. سرپرست سابق این سازمان بعضی ادعاهای گزارش کمیته را رد کرد.

 

 ساعتی پیش خبرگزاری فارس متن توضیحات سعید مرتضوی بر گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد. توضیحاتی که در نوع خود شگفت انگیز است. پاسخ مرتضوی مملو از عذرهای بدتر از گناه است. او برخی ادعا های گزارش تحقیق و تفحص را رد کرده است و برخی ادعاها را نه تنها تائید کرده است بلکه بر درستی انجام آن نیز اصرار ورزیده است.

 

مرتضوی درباره واگذاری 138 شرکت سازمان تأمین اجتماعی به هلدینگ سورینت قشم (بابک زنجانی)، این موضوع را کتمان کرده است. وی نوشته است: «صراحتاً اعلام می‌نمایم که آقای بابک زنجانی و هلدینگ سورینت قشم حتی یک چوب کبریت هم از سازمان تأمین اجتماعی تحویل نگرفته و در همین حد نیز واگذاری صورت نگرفته است.»

 

وی در بخشی از توضیحات خود به اعضای هیات تحقیق و تفحص اعتراض کرده که چرا با رسانه های مختلف درباره این گزارش مصاحبه کرده اند.

 

وی درباره پرداخت پاداش ها و مزایای عجب به برخی کارکنان تامین اجتماعی نوشته است: «مزایای انگیزشی و کارانه و پاداش پرسنل و مدیران سخت کوش سازمان تأمین اجتماعی دقیقاً بر اساس مقررات و مصوبات قانونی انجام شده است.»

 

وی پرداخت پاداش های میلیونی و سکه ها به کارکنان تامین اجتماعی را تائید کرده است و پرداخت این پاداش های را براساس زحماتی که آن ها کشیده اند دانسته است.

 

وی گزارش هیات تحقیق درباره واگذاری هفت رقبه ملک متعلق به سازمان تأمین اجتماعی به دانشگاه عدالت را مغرضانه خوانده است. مرتضوی تاکید کرده است که ادعای هیات درباره پرداخت 150 میلیون تومان به شبکه سوم سیما از اساس دروغ است.

 

اما یکی از بخش های جالب توضیحات سعید مرتضوی جایی است که به پرداخت بن و کارت هدیه به نمایندگان مجلس اشاره می کند. او این ادعا را می پذیرد و حتی فراتر از گزارش هیات تحقیق و تفحص می داند. مرتضوی در توضیحات خود نوشته است: «دریافت کارت هدیه و بن، مختص 37 نفر نماینده مورد اشاره در گزارش تحقیق و تفحص مجلس نبوده و در دوره قبل بیش از 150 نفر از نمایندگان از جمله رئیس هیأت تحقیق و تفحص مجلس و تعدادی دیگر از اعضا نیز جزء دریافت‌کنندگان بوده و پرداخت‌های اخیر از محل غیرشمول برای بیمه‌شدگان و خانواده‌های نیازمند حوزه انتخابیه مورد تأکید و تصریح بوده است.»

 

سعید مرتضوی همچنین اهدای کارت هدیه به برخی وزرای وقت و معاون اول رییس جمهور را در راستای مساعدت و کمک به مردم در سفرهای استانی دانسته است. وی پرداخت پول و کارت هدیه به برخی رسانه ها را تائید کرده است و درباره ان ها توضیحاتی داده است./فرارو

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha