دود شدن سرمایه اسلام به دست ایادی شیطان

دود شدن سرمایه اسلام به دست ایادی شیطان

به گزارش گروه وبگردی « سراج24 » عربستان، بزرگترین صادرکننده نفت جهان و با درآمد سرشاری که از وجود حرمین شریفین، به دست می آورد، بهترین سرزمینی است که در اختیار وهابیت قرار گرفته و رهبران وهابی روی این گنج عظیم، خوش ترین ایام زندگی خود را می گذرانند.


آنان از این سرمایه هنگفت، ده ها مرکز تبلیغی در سراسر دنیا تاسیس کرده و در ده ها موسسه و دانشگاه، چه عربستان و چه سایر بلاد اسلامی، به تربیت دانشجو و طلبه می پردازند. آنان پول می دهند و آیین می سازند.


گرچه کشور عربستان که قریب به 20 میلیون نفر جمعیت دارد، از بیکاری و محرومیت رنج می برد اما نه حاکم سعودی به حال این مردم دل می سوزاند و نه شیخ وهابی بر آنان ترحم می کند.


امروزه سرمایه، قدرت وهابیت گردیده و شیوخ وهابی از سرمایه دارترین افراد جامعه عربستان به شمار می روند. حاکمان سعودی نیز بخش اعظمی از درآمد کشور خود را در اختیار رهبران وهابی قرار داده و شرکت های عظیمی در داخل و خارج از عربستان، پول های کلانی به آنها می بخشند.


تظاهر به دین در کنار قدرت سرمایه ای و محتاج نگه داشتن مردم و سوء استفاده از ضعف مالی و فکری دیگران، زمینه ای مناسب برای ترویج وهابیت در سراسر دنیا بوده که رهبران وهابی به اهمیت آن پی برده و تا پای جان از آن دفاع می کنند.


این خطری است که تمام مسلمین را تهدید می کند و اما اینکه حاکمان مسلمان چه تدابیری در مقابل چنین ایده شومی اندیشیده اند، به هوشیاری آنان بستگی دارد.
 

وهابیت؛ جاسوسی و تبلیغ علیه مسلمانان
سرمایه بی کرانی که در سرزمین وحی وجود دارد، این توانایی را به فرقه وهابیت داده است تا سر حد امکان به اشاعه اعتقادات خود پرداخته و با تربیت مبلغینی که در دانشگاه های عربستان، تحصیل می کنند در تمام بلاد اسلامی تبلیغات گسترده ای داشته باشند.
مرکز تبلیغات وهابیون عموما مناطق مسلمان نشینی است که ازنظر مالی بسیار ضعیف بوده و قدرت دفاع علمی از اعتقادات خود را ندارند.
طلاب وهابی، طلابی رزمی – تبلیغی اند که در صورت نیاز به عنوان نیروهای نظامی نیز مورد استفاده قرار گرفته و اگر فرصتی پیدا کنند با حملات خانمان سوز، آشیانه دیگر مسلمانان را غارت کرده و از آنان می ستانند. ماجرای تلخ وهابیون در افغانستان و تشکیل حکومت طالبان با چنین روشی صورت گرفت.
سالیانه هزاران جلد کتاب با عناوین مختلف چاپ شده و در اقصی نقاط ممالک اسلامی ارسال شده است و یا در موسم حج ابراهیمی در اختیار حجاج قرار می گیرد. در این کتاب ها از ایده و اندیشه های وهابیون دفاع شده و اعتقادات سایر مسلمانان مورد انتقاد قرار گرفته و به چالش کشانده می شود.
خبرگزاری ها:
وکالت الانباء السعودیه – SPA
IPA
رویتر
آسوشیتدپرس
کاملا در خدمت وهابیت بوده و تبلیغ آنان از طریق رسانه های صهیونیستی چهره ضد دینی آنان را بیشتر آشکار کرده است.


جاسوسی به نفع استعمار، وهابیت را از مسلمانان جدا کرده و عصبانیت آنان از پیروزی هایی که نصیب مسلمانان از جمله حزب الله لبنان گردیده، خود نشانه ای از ارتباط سری وهابیت با سران کفر است. ترور فرماندهان حزب الله و حماس توسط رژیم صهیونیستی جز با همکاری و جاسوسی وهابیون امکان نداشته و سرویس های اطلاعاتی موساد با همکاری جاسوسی وهابیون امکان نداشته و سرویس های اطلاعاتی موساد با همکاری جاسوسان وهابی خود در ممالک اسلامی شبکه ای کار کرده و با ترور نخبگان مسلمان درصدد ایجاد مانع و جلوگیری از پیشرفت آنان هستند.


وهابیت علنا نگرانی خود از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را ابراز نموده و از هر گونه جاسوسی و مقابله علیه این نظام الهی فرو گذار نکرده است.
فقیهان وهابی ده ها فتوای علیه شیعیان و انقلاب اسلامی صادر کرده و رسما از استعمار خواستند تا انقلاب اسلامی ایران را نابود سازند.


حضرت امام خمینی (ره) فقیهان وهابی را پیروان استعمار معرفی کرده و می فرماید: مفتیان وهابی در راس حرم جاسوسی علیه مسلمین قرار دارند. آنان ارتباط با سایر مسلمین را جایز ندانسته و در پی شعار تفرقه افکنی استعمار از هر گونه ارتباط با مسلمین حذر می نمایند.


امروز دست ناپاک استعمار از آستین مسلک انحرافی وهابیت بیرون آمده و هر آن ضربات مهلکی بر پیکره اسلام وارد می نمایند و اگر مسلمین هوشیار نبوده و این دستان را قطع ننمایند، قطعا پیامدهای ناگواری به همراه خواهد داشت./شبستان

اخبار مرتبط

توضیح‌ اکبر‌ عبدی درباره اظهارات جنجالی‌اش +عکس

"بقیع" در گذشته نه چندان دور

رفتن به مریخ خودکشی وحرام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha