جلسه شورای شهر

از لفظ بد عضو جوان شورا تا سرکار گذاشتن شیبانی

از لفظ بد عضو جوان شورا تا سرکار گذاشتن شیبانی

 

 

به گزارش سراج24: سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 25 نفر برگزار شد، در این جلسه احمد مسجد جامعی، محسن پیرهادی، مسعود سلطانی فر، مجتبی شاکری، الهه راستگو و پرویز سروری غیبت داشتند.

جلسه رأس ساعت 9 و 20 دقیقه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.

در ابتدا جلسه غلامرضا انصاری عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر تهران تذکراتی را به شهرداری تهران در خصوص اجرای مصوبه شورای عالی شهر سازی در باره پروژه ایران زمین داد.

وی همچنین تذکری را هم به شهردار تهران در خصوص ماموریت‌هایش داد و گفت: هر گونه سفر و مأموریت شهردار باید به تأیید اعضاء شورای شهر برسد.

در ادامه جلسه، اعضاء شورای شهر تهران بررسی لایحه برنامه را در دستور کار خود قرار دادند و هر یک از اعضاء نظراتشان را در خصوص این لایحه مطرح کردند.

در حین بررسی لایحه پنج ساله دوم شهرداری تهران برخی از اعضاء داشتند با یک دیگر از جمله دبیر صحبت می‌کردند که این کار مورد پسند دوستی قرار نگرفت و گفت: اگر آقای دبیر از اینجا بلند بشوند، بنده صحبت می‌کنم!

در جلسه امروز به دلیل غیبت احمد مسجد جامعی، ریاست جلسه به عهده مرتضی طلایی نایب رئیس شورا بود که ریاست وی در این جلسه نیز با حواشی روبرو بود.

در حین جلسه، دوستی به سمت جایگاه هئیت ریسه رفت و با طلایی شروع به گفت‌وگو کرد که این کار مورد انتقاد سالاری قرار گرفت و وی به دوستی گفت: شما که تذکر می‌دهید، به تذکر بقیه نیز گوش کنید که دوستی فوراً پایین پای طلایی نشست!

در جلسه امروز مازیار حسینی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران، مجتبی عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران به عنوان معاونین قالیباف حضور داشتند.

در جلسه امروز دبیر که به نظر می‌رسد بسیاری سر حال تر از روزهای دیگر است در چند نوبت سر به سر شیبانی گذاشت و در چندین نوبت به پیرترین عضو شورای شهر گفت: آقای شیبانی موبایلتان را خاموش کنید!

البته جلسه امروز شورای شهر تهران یک حاشیه دیگری داشت که  به دلیل معذوریت از افشای نام افراد و درج کلمات ناپسند از آن خود داری می‌کنیم که امیدواریم از این پس شاهد استفاده از این گونه کلمات در صحن شورای شهر نباشیم.

اخبار مرتبط

اختتامیه لباس عاشورایی برگزار می‌شود

قابی از چهره‌های قرآنی و روایت قرآن از چهره‌های کربلا

عاشورا قصه نخل‌هایی است که ایستاده می‌میرند

0 نظر

ارسال نظر

capcha