عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به «سراج24» خبر داد:

کمیسیون کشاورزی مجلس سه‌شنبه در مورد انتزاع با وزرای صنعت و کشاورزی جلسه دارد

کمیسیون کشاورزی مجلس سه‌شنبه در مورد انتزاع با وزرای صنعت و کشاورزی جلسه دارد
 
 
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با «سراج24» با اشاره به نشست اعضای کمیسیون کشاورزی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در سه‌شنبه هفته جاری خبر داد و افزود: مقرر شده تا در این نشست این دو وزیر گزارش کاملی در خصوص اقدامات انجام شده برای طرح انتزاع محصولات کشاورزی ارائه کنند.
یونس اسدی افزود: در صورتی که گزارشی از روند اجرای این طرح از سوی این دو وزیر ارائه نشود و توضیحات آنها قابل قبول نباشد نامه استیضاح وزیر صنعت در چهارشنبه تقدیم هئیت رئیسه خواهد شد. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز بررسی لایحه بودجه 93 در مجلس شورای اسلامی، در خصوص ایرادات این لایحه گفت: اختصاص 30 درصد از اعتبارات عمرانی به ردیف‌های غیر متفرقه از بی‌برنامگی و نداشتن برنامه مشخص برای بودجه حکایت می‌کند.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه از دولت یازدهم انتظار می‌رفت که در لایحه 93 بودجه قانونمندی ارائه کند،افزود: به عنوان مثال در حالی خودکفایی در تولید گوشت قرمز شعار مسئولان دولت یازدهم است که شاهد وابستگی صد درصدی در برخی از اقلام خوراک دام طیور هستیم حال آنکه در بودجه هیچ توجهی به کاهش وابستگی در این بخش نشده است.
 
 

اخبار مرتبط

هزینه آب، برق، گاز و تلفن منازل زیر 80 متر باید رایگان شود

حضرتی از امنیت ملی تا ریاست بر کمیسیون اقتصادی

۱۲هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی با بررسی تراکنش‌های بانکی

0 نظر

ارسال نظر

capcha