پیشنهاد غیرمنتظره بازیگر زن هالیوود؛+ عکس

پیشنهاد غیرمنتظره بازیگر زن هالیوود؛+ عکس

به گزارش « سراج24 » به نقل از سایت بی بی سی فارسی؛ هنرپیشه هالیوود معتقد است 'چاق' گفتن به آدم‌ها در تلویزیون باید غیرقانونی شود.

 

جنیفر لارنس، هنرپیشه آمریکایی، گفته است که 'چاق' خواندن آدم‌ها در تلویزیون باید غیرقانونی شود.

 

به نظر می رسد این اظهارات بعد از آن صورت گرفته که لباس و ظاهر جنیفر لارنس در مراسم فرش قرمز فیلم "آتش گرفتن" (Catching fire) مورد انتقاد و شوخی برخی رسانه های آمریکایی قرار گرفته بود.

 

خانم لارنس در گفتگو با باربارا والترز، مجری آمریکایی، گفت: "چرا توهین به آدم ها خنده دار است؟"

 

این هنرپیشه ۲۳ ساله گفت که از تاثیری که شیوه رفتار رسانه ها روی نوجوان ها و جوان ها می گذارد نگران است.

 

جنیفر لارنس گفت: "رسانه ها باید مسئول تاثیری باشند که روی نسل جوان می گذارند، روی این دخترهایی که برنامه های تلویزیونی را می بینند و انتخاب می کنند که چطور حرف بزنند. حالا ناگهان مسخره کردن دختری که یک لباس زشت پوشیده، خنده دار شده! گفتن کلمه چاق خنده دار شده! من فکر می کنم که چاق خواندن آدم ها باید غیرقانونی شود."

 

لارنس افزود: "می خواهم بگویم اگر برای سیگار و سکس و حرفهای رکیک مقررات می گذاریم چون روی نسل جوان ما تاثیر می گذارد، چرا نباید درباره چاق گفتن به آدم ها قانون بگذاریم؟"

 

جنیفر لارنس که امسال برای بازی در فیلم "دفترچه امیدبخش" جایزه اسکار گرفت، پیش از این از مجله ها و برنامه هایی مثل !E و فشن پلیس با اجرای جوان ریورز که از ظاهر زن ها ایراد می گیرند، انتقاد کرده بود.

 

جنیفر لارنس اسکار بدست

 

ماه گذشته جنیفر لارنس در گفتگو با رادیو بی بی سی گفت که شنیدن حرف‌های منفی درباره ظاهرش، به او این احساس را می دهد که انگار به دبیرستان بازگشته است.

 

رسانه ها بعد از حضور جنیفر لارنس در مراسم فرش قرمز، بر اساس استانداردهای صنعت سرگرمی، گفتند که او "توپُر تر" شده و پس از آن، او موضوع بحث های زیادی شد.

 

او در دسامبر ۲۰۱۲ به مجله ال گفته بود: "من در هالیوود، چاقم. من را یک هنرپیشه چاق می دانند."

 

قدر مسلم توهین در هر شکل و قالبی زشت است و ناپسند تر اینکه از سوی رسانه ها نیز پخش و منجر به تبدیل آن به فرهنگ شود اما نباید موضوع را شخصی کرد.

 

واقعیت این است که با وجود نگرانی خانم لارنس از تاثیر رسانه ها بر اخلاق و ادب جامعه، اما معضلات و آسیب های اخلاقی، روانی و اجتماعی وارد شده از سوی کسانی که ستارگان سینما و موسیقی هستند بویژه در صنعت هالیوود، بیش از حد تصور است.

 

با این حال قوانینی که این برنده جایزه اسکار از آنها سخن می گوید همواره از سوی او و همکارانش نادیده گرفته شده است چرا که همیشه یکی از چالش برانگیزترین بحث های جامعه آمریکا، شکایت سازمان نظارت خانواده ها بر رسانه هاست که منتقد جدی برخی رفتارها و طرز لباس پوشیدن های ناهنجار برخی بازیگران و خواننده ها در جشنواره هاست در حالی که بازیگرانی که پا در اینگونه مراسم ها می گذارند به خوبی با قوانین آشنا هستند.

 

طرز پوشش ناپسند لارنس در یکی از همین جشنواره ها

 

اخبار مرتبط

ابهامات جدی در سیر تأیید واکسن‌های آمریکایی وجود دارد

آمریکا بدون رفع تحریم برگردد، برجام نیم‌بند هم از دست می رود

«گرین‌کارت» دلیل سیاه‌نمایی برخی سلبریتی‌هاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha