اعتراف یک فرمانده اسرائیلی:

حزب‌الله دشمنی باهوش با ابزارهای جنگی بسیار پیشرفته

حزب‌الله دشمنی باهوش با ابزارهای جنگی بسیار پیشرفته

به گزارش « سراج24 » به نقل از شبکه المنار، منابع وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی به قدرت حزب الله اذعان کردند.

یکی از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی در گفتگو با روزنامه صهیونیستی معاریو اذعان کرد: جنگ آینده جنگی بسیار دشوار است زیرا جنگی چریکی از داخل مناطق مسکونی است و خبری از نیروی منظم نظامی نیست.

این فرمانده صهیونیست، حزب الله را دشمنی بسیار باهوش خواند و افزود: رویارویی آتی اجتناب ناپذیر است و حزب الله دشمنی بسیار باهوش در مقابل اسرائیل از نظر اطلاعات، ادوات و تفکر جنگی است.

وی اذعان کرد: حزب الله دشمنی باهوش است و دارای شبکه تونلهای زیر زمینی، جنگاوران قوی، ابزارهای جنگی بسیار پیشرفته است و حماس می کوشد که از حزب الله تقلید کند اما از نظر توان نظامی، ادوات جنگی و مبارزان در سطح حزب الله نیست بنابر این ما باید آماده سناریویی بد و بسیار پیچیده باشیم.

بر اساس گزارش های ارتش رژیم صهیونیستی، حزب الله در صورت شعله ور شدن جنگ می تواند روزانه 3000 موشک به سوی فلسطین اشغالی شلیک کند و به مدت یکماه موشکباران ادامه خواهد داشت.

این در حالی است که منابع صهیونیستی اوضاع مرزهای لبنان با فلسطین اشغالی را بسیار حساس توصیف و از احتمال شعله ور شدن جنگ با کوچکترین جرقه ای خبر دادند.

یعقوب عمیدرور مشاور امنیت ملی سابق رژیم صهیونیستی نیز درباره رویارویی با حزب الله و توانایی رزمندگان مقاومت علیه این رژیم هشدار داده بود./مهر

اخبار مرتبط

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

ادعای صهیونیست‌ها درباره پهپادِ ایرانی ساقط شده

حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه

0 نظر

ارسال نظر

capcha