در 4 بخش مستند، کلیپ موبایل، عکس و خاطرات

برگزاری مسابقه «رد پای امام(ره)» در راهپیمایی اربعین حسینی

برگزاری مسابقه «رد پای امام(ره)» در راهپیمایی اربعین حسینی

به گزارش « سراج24 »، بزرگترین اجتماع مذهبی جهان، چند سالی است که در ایام اربعین در مسیر کربلای معلا شکل می‌گیرد و کسانی که این مسیر را یکبار پیاده طی کرده باشد، بارها و بارها عکس العمل مثبت عراقی‌ها و زائران مسلمان سراسر جهان نسبت به واژه «ایرانی» را دیده‌اند.

بنابر این گزارش، نام ایرانی برای مسلمانان جهان نام پراحترامی است که وقتی چند کلمه با آن ها هم صحبت می‌شوی، می‌فهمی که همه این احترام به یُمن مقاومت است، یعنی آن راهی که امام خمینی(ره) به ملت ایران آموخت.

خاطرات پیاده روی اربعین و تصاویری از عمق استراتژیک نظام در میان امت اسلامی در طول این مسیر آسمانی، سوژه‌ای است که هنرمندان انقلابی کمتر به آن پرداخته‌اند و اینک جشنواره «رد پای امام(ره)» به دنبال پیدا کردن حضور معنوی اما(ره) و انقلاب او در مسیر پیاده روی از نگاه دوربین و قلم فرزندان روح الله است.

آثار در چهار بخش «ساخت مستند»، «کلیپ موبایل»، «عکاسی» و «خاطرات» با موضوعات: «چهره جهانی حضرت امام(ره)»، «حضور معنوی و تفکری امام(ره) در مسیر پیاده‌روی» و «نفوذ معنوی انقلاب اسلامی در امت اسلامی» در این مسابقه پذیرفته خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ اول بهمن 1392 از دو طریق به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند؛ نخست ارسال لوح فشرده به آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان زرتشت غربی، خیابان مهدوی، کوچه غفاری، پلاک 20، طبقه اول و یا ارسال به رایانامه «khatteimam@gmail.com».

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال آثار به آدرس اینترنتی «http://www.khatteemam.ir» مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

راه اندازی موکب مجازی در یک بازی کودکانه

اربعین آمده تا از شهدا یاد کنید...

مداحان خردسال اربعین به شبکه دو می‌آیند

0 نظر

ارسال نظر

capcha