مهمان شبکه من و تو: دوست داری دخترت با 20 پسر رابطه ... داشته باشد!+ عکس

 مهمان شبکه من و تو: دوست داری دخترت با 20 پسر رابطه ... داشته باشد!+ عکس

به گزارش « سراج24 »، یکی از شرکت کنندگان برنامه مبتذل "بفرمایید شام" شبکه من و تو به فردی که اعتقادات سکولاری ضدانسانی - اسلامی داشت، پاسخی داد که وی را کیش و مات کرد. این جواب طوری بود که حتی مجال نفس کشیدن را نیز از وی گرفت.

 

ابتدا فرد سکولار در پاسخ به سوالی در رابطه با نظرش درباره آخرت و معاد عنوان کرد: " من به مرگ و قیامت هیچ اعتقادی ندارم".

 

آثار پاسخ فوق از سوی فرد سکولار به سرعت خود را در پاسخ به سوال بعدی نشان داد، وی در جواب سوال دوم که مربوط به اخلاق جنسی بود گفت: " روابط آزاد جنسی به زندگی شخصی وی مربوط می شود و هیچ فرقی نمی کند که شخصی با 20 نفر یا بیشتر ارتباط جنسی داشته باشد."

 

 

اما در ادامه برنامه باید شرکت کنندگان با توجه به پاسخ های فرد به او نمره می دادند. یکی از شرکت کنندگان ضمن اعتراض به این نوع طرز بیان بی پروای مسایل خصوصی، گفت: " من بخاطر این نوع اعتقادات غیر اخلاقی به وی منفی می دهم."

 

 وی ادامه داد: " آیا این آقا حاضر است دخترش با 20 نفر پسر، ارتباط نامشروع برقرار کند و وی بی تفاوت باشد."

 

 

از آنجا که تاسیس شبکه من و تو به طور کلی با هدف ارائه سبک زندگی سکولاری از نوع انگلیسی برای تقابل با سبک زندگی ایرانی اسلامی است، بنابراین گردانندگان شبکه من و تو نیز غالبا از مهمانان با این طرز زندگی استفاده می کنند.

 

یکی از برنامه های جمع محور شبکه من و تو با تامین هدف فوق "بفرمائید شام" است. در این برنامه که با جمع شدن دور میز شام، شکل می گیرد، بحث هایی مطرح می شود که کمتر از آنها در مهمانی های خانوادگی سراغی هست. سمت و سوی بحث ها عمدتا با نوعی جهت گیری از سوی گردانندگان شبکه همراه است.

 

آنها مهمانان را به طرزی زیرکانه به سمتی خاص هدایت و منحرف می سازند و به جای حرف زدن های عادی و معمول یک مهمانی، شرکت کنندگان را در مقابل سوالاتی از جنس اعتقادیات قرار می دهند. اما از آنجا که اغلب شرکت کنندگان ایرانیانی هستند که چندین دهه از ایران دور بوده و یا بعضا متولد انگلیس و اروپا هستند و یا اندک ایرانیان زاویه دار با جمهوری اسلامی و اسلام انتخاب می شوند. در بیشتر موارد حرف و رفتارهایی مغایر با فرهنگی ایرانی اسلامی از آنها سر می زند.

 

بسیاری از آنها نامی غیر ایرانی دارند و انگلیسی را روان تر از فارسی صحبت می کنند. انسان هایی هستند که فرهنگ غربی را پذیرفته اند و اصولا بسیاری از آنها به دلیل شیفتگی نسبت به آن فرهنگ، ایران را ترک کرده و به خارج رفته اند. بنابراین بهترین طعمه برای پیاده کردن نقشه های ضدفرهنگی شبک من و تو هستند./جام

اخبار مرتبط

ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی مهمترین رسالت حوزه فرهنگی است

برای انسان، گِرد هم آمده‌ایم

ریل سینما در مسیر تفکر "فمنیستی" و غفلت وزارت ارشاد/فیلم هایی که امسال با رویکردی "فمنیستی" از معاونت سینمایی مجوز اکران گرفتند/اعتراض جبهه فرهنگی انقلاب به مسیر انحرافی فرهنگ

0 نظر

ارسال نظر

capcha