سرمای صفر درجه پایتخت و لباس های از هر طرف دریده برخی دختران؛ عکس

 سرمای صفر درجه پایتخت و لباس های از هر طرف دریده برخی دختران؛ عکس

به گزارش « سراج24 »، محمد باقری بناب در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تذکر به مسئولین فرهنگی کشور خطاب به آنها عنوان کرد: از صحن علنی مجلس فریاد می‌زنم مسئولان فرهنگی بیدار شوید و چشمانتان را باز کنید؛ در خیابان‌های شهرهای بزرگ و به خصوص پایتخت چه خبر است. ایمان داریم که زنان و دختران ایران مظهر عفت و پاکدامنی هستند، اما کجای کار لنگ است که وضعیت پوشش زنان و دختران جامعه به اینجا رسیده است؟

 

 

وی ادامه داد: اگر در گذشته در فصل گرما پوشش ضعیف دختران به مسأله تبدیل می‌شد امروز در سرمای صفر درجه پایتخت باید غصه بخوریم که برهنگی برخی زنان در جامعه بیداد می‌کند. همه ما مسئولیم هرکسی که نمی‌تواند به وظایفش عمل کند دست از میز و مدیریت بر دارد.

 

 

نماینده مردم بناب تاکید کرد: بهبود وضعیت حجاب آغاز نخواهد شد مگر آنکه مسئولین پیش‌گام شوند و در ادارات خود ضوابطی برای حجاب وضع کنند.

 

 این نماینده مجلس در بخش دیگری از نطق خود گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که ایران اسلامی در مقطعی حساس و سرنوشت‌ساز واقع شده است. باید قبول کنیم بعد از انقلاب سال 57 جغرافیای سیاسی دنیا دستخوش تغییراتی شد و روحیه آزادی‌خواهی و استبدادستیزی مردم ایران الگویی برای دیگر کشورهای مسلمان شده ،‌ اگر امروز شش ابرقدرت دنیا دور یک میز می‌نشینند و بر سر تبدیل درصد غنی‌سازی اورانیوم از 20 به 5 درصد صحبت می‌کنند این پیام جالبی را به تمام دنیا مخابره می‌کند.

 

وی ادامه داد: مردم دنیا شاهد بودند که در جنگ هشت ساله تحمیلی گزینه نظامی طرف غربی‌ها در مقابل اراده فولادین ایرانیان تحقیر شد و فرزندان خمینی کبیر با الگوگیری از قیام عاشورا باردیگر ثابت کردند که می‌توان خون را بر پیشرفته‌ترین بمب‌ها و سلاح‌های دنیا پیروز گردانید، لذا خطاب به آنهایی که این روزها در داخل و خارج از کشور از باب ضعف تحلیل یا عناد به گزافه‌گویی افتاده‌اند می‌گویم گفت‌وگوی غرب با ایران شانه روشن استیصال طرف مقابل و ناکارآمد شدن همه گزینه‌های دشمن است.

 

باقری ضمن اعلام حمایت همه‌جانبه از تیم مذاکره‌کننده به شش کشور 1+5 توصیه کرد: از موقعیت این مذاکرات برای جذب اعتماد از دست رفته ملت ایران استفاده کنید.

 

وی اشاره‌ای نیز به فضای داخلی کشور داشت و در چند روز گذشته شاهد بودیم مراسم 16 آذر بدون تنش و با شور و حال برگزار شد و دانشجویان با سلایق سیاسی مختلف در کنار یکدیگر نشاط سیاسی را متبلور ساختند. من به مسئولان امنیتی و قضایی تذکر می‌دهم چشمانتان را باز کنید و مواظب باشید آن جنس فتنه‌گران که در سال 88 حادثه عاشورا را رقم زدند و آن کسانی که در 22 بهمن حرمت مرقد کریمه حضرت معصومه(س) را زیر سؤال بردند و دل‌ها را غمگین کردند همچون ملخ‌های شوم به باغ آرامش کشور حمله نکنند./ایسنا

اخبار مرتبط

«کشف ژن بی‌حجابی»؛ دروغی جدید در شبکه‌های اجتماعی

عکسی که برعکس دیده شد!

از امکانات شخصی امام خمینی(ره) چه می‌دانید؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha