تیزر "سر به مهر" با صدای حاتمی‌کیا را ببینید

تیزر "سر به مهر" با صدای حاتمی‌کیا را ببینید

به گزارش « سراج24 » محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده فیلم سینمایی "سر به مهر " که از 20 آذرماه در سینماهای تهران اکران شده است درباره ساخت آنونس این فیلم سینمایی گفت: گفتار متن آنونس و تیزر فیلم "سر به مهر" توسط ابراهیم حاتمی‌کیا گفته شده است و از امروز از تلویزیون پخش خواهد شد. این پیشنهاد از طرف من به حاتمی‌کیا داده شد و وی نیز بزرگوارانه به خاطر لطفی که داشت آن را پذیرفت.

وی درباره حضور چهره‌های سرشناس سینما در تبلیغات و تیزرهای دیگر همکارانشان عنوان کرد: با معضلاتی که سینمای ما با آن روبرو شده است خود اهالی سینما باید به فکر خودشان باشند. اگر هر کدام از سینماگران ما بتوانند فیلمی را که مورد سلیقه خودشان است، تبلیغ کنند اتفاق مثمرثمری برای فیلم‌های روی پرده می‌افتد.

این تهیه کننده در پایان عنوان کرد: این لطف دوستان به همکاران خودشان بسیار اهمیت دارد و نشان‌دهنده حمایت آنها از سینمای کشورشان است. مدتی است که گفتن نریشن توسط فیلمسازان شناخته‌شده برای فیلم‌هایی که باب سلیقه شان است و یا نوشتن یادداشت درباره فیلم‌ها باب شده که اتفاق خوشایندی است چون حمایت هنرمند شناخته‌شده از یک فیلم می تواند مخاطبان را به دیدن آن اثر علاقمندتر کند.

اکران فیلم سینمایی " سر به مهر" به کارگردانی هادی مقدم دوست و بازی بازیگرانی چون لیلا حاتمی، خاطره اسدی و آرش مجیدی از چهارشنبه 20 آذرماه در سینماهای تهران آغازشده است. فیلم "سر به مهر" سیمرغ بلورین بخش کارگردانی نگاه نو را در جشنواره سی و یکم فیلم فجر از آن خود کرده بود.

"سر به مهر" به کارگردانی هادی مقدم‌دوست به سرگروهی سینما استقلال از امروز در پردیس‌های آزادی، ملت، اریکه ایرانیان، زندگی، سمرقند و شکوفه و سینماهای فرهنگ، ماندانا، بهمن، شاهد و... اکران می‌شود.

تیزر فیلم سینمایی "سر به مهر" را می‌توانید اینجا ببینید./مهر

اخبار مرتبط

شمش طلای یوسف حاتمی‌کیا کلید خورد

حاتمی‌کیا سریال حضرت موسی را می‌سازد

حاتمی‌کیا با «خروج» به جشنواره فیلم «مقاومت» آمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha