با چاشنی ترور یک پاسدار در سریال

کینه آمریکایی از رهبر انقلاب به نمایش درآمد+عکس و فیلم

 کینه آمریکایی از رهبر انقلاب به نمایش درآمد+عکس و فیلم

به گزارش گروه وبگردی « سراج24 » قسمت یازدهم از فصل سوم سریال ضد ایرانی هوملند (Homeland) که در آمریکا در حال پخش است کاملا به موضوع ایران پرداخت.

قسمت جدید این سریال ایران هراس با ورود نیروهای جاسوسی آمریکا به تهران پیگیری شد و در دو بخش به نمایش تصویر رهبر انقلاب پرداخت.

 


تصویر رهبر انقلاب در هتل


 

تصویر رهبر انقلاب در مقر نیروهای سپاه پاسداران

تصویر به نمایش در آمده در این سریال از ایران به شدت ناشیانه و غیر حرفه ای است و ایران را شبیه یک کشور عربی نشان می دهد.

در این قسمت نیروهای آمریکایی برای عملیات تروریستی در ایران موفق می شوند یکی از عوامل خود را به بهانه این که می خواهد به ایران پناهنده شود وارد تهران کنند. این عامل آمریکایی با نام نیکلاس برودی برای اثبات ادعای خود به مصاحبه با تلویزیون ایران می پردازد. اشتباه فاحش صورت گرفته در سریال اینجاست که زیرنویس مصاحبه با او فارسی است اما در کنار صفحه کلمه خبر عاجل که عربی است به معنای خبر فوری دیده می شود!

ممکن است این تلقی ایجاد شود که این گزارش در حال پخش از یک شبکه عربی بوده است اما هیچ آرمی از شبکه عربی در تصویر دیده نمی شود. به علاوه مدیر عملیات سیا می گوید براودی در حال مصاحبه با تلویزیون دولتی ایران است. 
پخش مصاحبه نیکلاس برودی از تلویزیون ایران

در قسمت یاد شده براودی پس از روبرو شدن با یکی از فرماندهان سپاه و در حالی که آرم سپاه را به سینه خود آویخته است از فرصت استفاده کرده و وی را می کشد.

 


نمایش آرم سپاه پاسداران

فیلم ترور یک فرمانده سپاه توسط عامل آمریکایی

اخبار مرتبط

2 نظر

< 1392/09/20 - 01:52

ابوما تنها مشکلش اینه که هیچوقت چک نخورد

میثم
< 1392/09/20 - 21:25

این نگاه همیشه بوده وهست و خواهد بود تا زمانی که ما وملت های مسلمان دیگر سکوت کرده ایم مطمئناً بر سرمان هوار خواهند کشید و نقشه ها بر سرشان خواهد بود آنها دنبال این هستند که با سرو صدا کردنمان نقطه ضعف از خودمان نشان دهیم در حالی که خبر ندارند که دین ما دین بجا صحبت کردن و بجا حرکت کردن است زیاده گویی و بیهوده گویی در مرام نامه ما جایی ندارد .و السلام .

nani nouri

ارسال نظر

capcha