«سراج24» خبر می دهد

اسناد جدید از دیدار خاتمی با مرد پشت پرده انقلاب های مخملین/آیا خاتمی و فتنه گران همچنان این دیدار را تکذیب می کنند؟+اسناد

اسناد جدید از دیدار خاتمی با مرد پشت پرده انقلاب های مخملین/آیا خاتمی و فتنه گران همچنان این دیدار را تکذیب می کنند؟+اسناد

 به گزارش سراج24 این روزها محمد خاتمی و حامیان جریان فتنه به شدت دنبال خروج وی از کشور جهت حضور در مراسم تدفین ماندلا بودند. امام پیش از این در سفرهای خارجی خود نشان داده چندان به منافع ملی پایبند نیست و آنجا که منافعع غرب اقتضا کند خاتمی و دوستانش به راحتی با آن کنار می آیند. یکی از دیدارهای خاتمی که تاکنون حرف در مورد آن زیاد بوده است دیدار نامبرده با سوروس ، پشت پرده انقلاب های مخملین بوده است هرچند این موضوع بعضا با تکذیب خاتمی و حامیانش مواجه شده اما انتشار اسناد جدید دراین زمینه حکایت دیگری دارد. کنت تیمرمن موسس بنیاد دموکراسی برای ایران  در صفحه فیس بوک خود برای نخستین بار اسناد ارتباط سید محمد خاتمی با جورج سوروس را منتشر کرد.

تیرمن است که از نیروهای بخش پژوهشی سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) است، با موسسه آمریکن اینترپرایز و همچنین پروژه قرن جدید برای آمریکا نیز همکاری دارد.

تیمرمن در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۰۶ با اشاره به موضوع هسته‌ای ایران و بررسی پیشنهادهایی برای چگونگی توقف ایران هسته‌ای از دیدار محرمانه سوروس و خاتمی در یک ضیافت شام خبر داده و نوشته بود: همزمان و کمتر از یک مایل دورتر از محل گفت‌وگوی پهلوی با سانتوروم و مارتینز در سنای آمریکا، جرج سوروس و سایر مخالفان دولت بوش در هتل‌ هایت گردهم آمده بودند تا تعامل دولت با تهران را خواستار شوند.

طبق این گزارش برخی مقامات به نیوزمکس گفتند سوروس در همین هفته و در یک مراسم خصوصی صرف شام در بوستون، درباره این معامله بزرگ با محمد خاتمی رئیس‌جمهوری سابق ایران گفت‌وگو کرد. یک ایرانی که در آن مراسم شام حضور داشت، گفت: خاتمی به ما گفت که آمریکا باید مذاکره با ایران را آغاز کند.

از سوروس در تحلیل ها و مقالات رسانه های خارجی غالباً بعنوان «سرمایه دار بزرگ آمریکایی و یکی از معماران اصلی انقلاب مخملین» نام برده می شود.

دو سند ذیل در صفحه فیس بوک تیمرمن منتشر شده است.

گفتنی است دیدار خاتمی و سوروس را پیش از این و درا یام فتنه88 بسیاری از رسانه ها از جمله روزنامه کیهان منتشر کرده بودند که همواره با تکذیب و یا بی پاسخ گذاشتن از سوی خاتمی و حامیان جریان فتنه روبرو شده است . حال باید دید که فتنه گران این بار در برابر این اسناد چهه پاسخی خواهند داشت.

 

اخبار مرتبط

امام جمعه زنجان: مردم ایران سیلی محکم‌تری به دشمنان در ۲۸ خرداد خواهند زد

برگزاری مراسم بزرگداشت نهم دی با سخنرانی آیت الله خاتمی در گیلان

وحدت‌شکنی هدف اصلی براندازها

1 نظر

1392/09/20 - 04:51

وای وای چه کار بدی کرده این گناه مطلق است اعدامش کنید عجب روزگاری شده بخدا انگار خاتمی یک گناه نابخشودنی مرتکب شده به باید اینقدر عوامفریبی شود ولی غافل از اینکه در عصر ارتباطات زندگی می کنیم نه عصرحجر واین عوامفریبیها جواب منفی می دهد همانطورکه درانتخابات 24 خرداد به اثبات رسید که دراین مملکت عوامفریبی دیگر جایگاهی نخواهد داشت حال ماتاقیامت دادبزنیم خاتمی بایزید رابطه داشته مگر ملت باورمی کند ومی توانیم ملت را بااین توطعه هافریب دهیم

علی

ارسال نظر

capcha