مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ

افزایش تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد/ پرداخت بدهی‌های بازنشستگان توسط بیمه دی

افزایش تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد/ پرداخت بدهی‌های بازنشستگان توسط بیمه دی

 

 

به گزارش سراج24: افشین مقصودی در پاسخ به این پرسش تا چه زمانی بازنشستگان باید به کانون‌های بازنشستگی جهت معرفی‌نامه به مراکز درمانی مراجعه کنند، اظهار داشت: تا هفته‌های آینده این کار ادامه پیدا خواهد کرد و پس از اعلام اسامی بازنشستگان از سوی کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی، دیگر نیازی به حضور بازنشستگان در کانون‌های بازنشستگی نیست.

وی تصریح کرد: امیدواریم کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی اسامی بازنشستگان را هر چه زودتر به بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ ارسال نمایند تا اسامی بازنشستگان در سیستم بیمه تکمیلی ثبت شود.

مقصودی اشاره کرد: به زودی شعبه‌های جدیدی در سطح کشور برای ارائه خدمات به بازنشستگان و طی کردن مراحل اداری و همچنین پرداخت هزینه‌ها به بیمه شدگان تأمین اجتماعی راه‌اندازی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ تصریح کرد: این مجموعه بنا دارد خدمات خود را به صورت مطلوب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بیمه شدگان ارائه کند که در این راستا برنامه‌های خوبی پیش‌بینی شده است که از آن جمله می‌توان به توسعه مراکز درمانی طرف قرار داد اشاره کرد.

وی تاکید کرد: بازنشستگانی که قبلاً با بیمه دی قرار داد داشتند و بابت هزینه‌های درمانی از این شرکت طلبکار هستند جهت دریافت مطالبات خود باید به بیمه دی مراجعه کنند چرا که شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ هیچ تعهدی را به پرداخت هزینه‌های درمانی قبل از قرار داد امضاء شده ندارد.

اخبار مرتبط

جزییات افزایش حقوق بازنشستگان در سال98

افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ مشخص شد/ ۱۳ درصد + ۲۶۱ هزار تومان

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین‌اجتماعی به کجا رسید؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha