اطلاعیه وزارت نیرو درباره افت فشار آب در مناطقی از تهران

اطلاعیه وزارت نیرو درباره افت فشار آب در مناطقی از تهران

به گزارش سراج24، وزارت نیرو اعلام کرد: در حادثه امروز چهارشنبه نشست خیابان ولیعصر؛ لوله 500 میلیمتری آبرسانی دوام نیاورد و از تقاطع ولیعصر - جمهوری تا میدان راه آهن مشترکان با افت فشار مواجه خواهند بود که با ترمیم لوله، این افت فشار و قطع آب رفع خواهد شد.

محمدرضا بختیاریان؛ مدیر آب و فاضلاب ناحیه منیریه در آب و فاضلاب منطقه 5 تهران در اینباره گفت: طی چند سال اخیر، حفاری شرکت مترو چندین بار موجب ریزش قسمت های مختلف و شکستگی لوله اصلی آب در مسیر خیابان ولیعصر شده بود و در مورد حادثه اخیر نیز متأسفانه در ظاهر با پایان عملیات حفاری و باز شدن مسیر تردد وسایل نقلیه سنگین، به دلیل سستی بستر لوله 500 میلیمتری آسیب دید.

وی محدوده قطع آب را انشعاب‌های ضلع غربی خیابان ولیعصر حد فاصل انقلاب و جمهوری اعلام کرد و افزود: به محض اطلاع، امدادگران با قطع جریان آب از گسترش دامنه حادثه جلوگیری کردند و هم اکنون نیز امدادگران در حال حفاری برای ترمیم لوله آسیب دیده هستند.

مدیر ناحیه منیریه اظهار داشت: از تقاطع ولیعصر - جمهوری تا میدان راه آهن مشترکان با افت فشار مواجه خواهند بود که با ترمیم لوله، این افت فشار و قطع آب رفع خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

کسبه طبقه ۱۲ پلاسکو به پلیس آگاهی احضار شدند

ابلاغیه جدید برای نجات آب/ توقف برداشت آب برخی چاه‌ها

روزی که 25 کیسه ته‌سیگار جمع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha