بازیگران دماغ عملی

بازیگرانی که شجاعت نداشتند از جراحی‌ زیبایی‌شان بگویند+ تصاویر

بازیگرانی که شجاعت نداشتند از جراحی‌ زیبایی‌شان بگویند+ تصاویر
به گزارش تهران پرس؛ سهیل سلیمانی با تاکید بر اینکه حضور هنرمندان چهره در برنامه «کافه سوال» به میزان جذابیت برنامه افزوده است‌، خاطرنشان کرد: تجربه‌ی چهره‌ها برای عموم مردم همیشه جذاب بوده است؛ ضمن اینکه هنرمندان از جمله اقشاری هستند که مردم کنجکاوند تا از اخبارشان مطلع شوند و با آنها بیشتر آشنا شوند.
 
وی افزود: در کنار حضور چهره‌ها در «کافه سوال‌» حضور متخصصان و پزشکان در این برنامه نیز تاثیرگذار است و به نوعی مکمل هم هستند. شاید اگر چهره‌ها و یا بالعکس متخصصان به تنهایی در برنامه حضور داشتند، نمی‌توانستند به این تعداد از مخاطب دست پیدا کنند. بر این اساس درست در کنار هم قرار گرفتن آنها موجب شده تا بینندگان هم نگاه درست‌تری به بحث برنامه داشته باشند.
 
 
 
 
کافه سوال
ایده اولیه‌ی شکل‌گیری «کافه سوال» از خودمان بود
 
تهیه‌کننده «کافه سوال» در ادامه در پاسخ به اینکه ایده اولیه پرداختن به مقوله‌ی جراحی پلاستیک و زیبایی با حضور هنرمندان چهره‌ از سوی چه کسی بود؟ خاطرنشان کرد: در واقع ایده اولیه شکل‌گیری «کافه سوال» از سوی خودمان بود. این برنامه شکل گرفت تا روی موضوعاتی که شاید فکر می‌کنیم نمی‌شود در رسانه ملی مطرح شود،‌ چالش ایجاد کند؛ بنابراین اتاق فکری تشکیل دادیم و در نهایت تصمیم گرفتیم در «کافه سوال» به مباحثی بپردازیم که موضوعات روز جامعه هستند به همین خاطر چندین موضوع را پیدا کردیم تا اینکه از میان آنها جراحی‌های زیبایی را انتخاب کردیم؛ چراکه این مساله در کشورمان خیلی مهم شده است و بسیاری از افراد به شکل بی‌رویه به این سمت می‌روند و خیلی‌ها نمی‌دانند باید چکار کنند؛ ضمن اینکه تبلیغات ماهواره‌ای و مجلات هم به طور مکرر افراد را به انجام جراحی‌های زیبایی تحریک می‌کنند.
 
به گزارش ایسنا، او ادامه داد: در نهایت قرار شد برنامه‌ای با عنوان «کافه سوال» طراحی کنیم و یکسری پرسش‌هایی را بدون جهت‌گیری مطرح کنیم. در واقع در این برنامه نگاه ما به روایت خوبی‌ها و بدی‌ها در کنار هم باشد و به مخاطب اجازه بدهیم تا خودش تصمیم بگیرد. یک بار هم که شده می‌خواستیم به جای اینکه موعظه کنیم و بگوییم فلان کار بد است‌، قضاوت را پای مخاطب بگذاریم.
 
سلیمانی همچنین در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا تاکنون با توجه به مباحثی که در «کافه سوال» دنبال می‌کنید،‌ محدودیتی داشتید؟ اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ خط قرمزی در برنامه‌مان نداشتیم مگر اینکه یکسری مباحث اخلاقی مطرح باشد که خودمان آنها را رعایت می‌کنیم. نمی‌خواهم از شبکه دو و رسانه ملی دفاع کنم اما باید بگویم خیلی از خط قرمز‌ها ساخته و پرداخته‌ی ذهن خودمان است، یعنی به نوعی به خودمان زحمت نمی‌دهیم که از رسانه ملی سوال کنیم و در واقع دنبال دردسر نمی‌گردیم که احیانا ممکن است موضوعی چالش برانگیز و حساس باشد یا خیر؟
 
کافه سوال
وی با اشاره به بازخوردهای برنامه «کافه سوال» یادآور شد: تاکنون بازخوردهای برنامه خوب بوده است؛ ضمن اینکه انتقاداتی هم به برنامه ما شده است اما میزان بازخوردهای مثبت آنقدر بیشتر از انتقادات بوده که ما را دلگرم‌تر کرده است.
 
 
 
*** شراره رخام چطور راضی شد در برنامه زنده اظهار پشیمانی کند؟
 
تهیه‌کننده «کافه سوال» در پایان گفت و گوی خود با ایسنا با اشاره به حضور شراره رخام در شب‌های اخیر در «کافه سوال» در پاسخ به اینکه چطور ایشان راضی شد در برنامه حضور داشته باشد و از انجام عمل جراحی‌های صورتش اظهار پشیمانی کند؟ خاطرنشان کرد: ماجرای واقعی اینگونه است که وقتی با کمال صداقت با افراد صحبت می‌کنیم قطعا طرف مقابل هم حاضر می‌شود صادقانه صحبت کند به انضمام اینکه باید شجاعت هم داشته باشد؛ چرا که خیلی از دوستان دیگر بودند که شجاعت این را نداشتند در تلویزیون حاضر شوند، هرچند که در مصاحبه‌ها و محفل‌های شخصی‌شان به جراحی زیبایی‌ اشاره کردند اما وقتی پای حضور در تلویزیون می‌شد پا پس می‌کشیدند. ما به امثال خانم رخام گفتیم که می‌خواهیم باعث شویم که مردم اشتباهی را تکرار نکنند و بدون اینکه برایشان نسخه‌ای بپیچیم راهنمایی‌شان کنیم؛ البته در برنامه افراد دیگری مثل تینا آخوندزاده که اظهار رضایت از عمل جراحی صورتش کرده بود هم حضور داشتند، همچنین افراد دیگری مثل گلاره عباسی و نفیسه روشن هم که مخالف 100 درصد جراحی زیبایی هستند نیز حضور داشتند.
 
 
منبع: سینما خبر

اخبار مرتبط

کتاب نخواندن مرگ خاموش است

واکنش خانه سینما در پی انتخاب فاطمه معتمدآریا به عنوان رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران

نظر هنرمندان درباره لباس‌های جنجالی‌شان در جشنواره فجر+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha