مربی تیم ملی فوتسال ایران:

به دنبال نزدیک شدن به قدرت‌های اول فوتسال جهان هستیم

به دنبال نزدیک شدن به قدرت‌های اول فوتسال جهان هستیم

به گزارش سراج24 به نقل از تسنیم، خسوس کاندلس پس از بازی تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه، با اشاره به اینکه این پیروزی را با تماشاگران ورزشگاه و تماشاگران تلویزیونی سهیم است، اظهار کرد: من فکر می‌کنم در بیشتر اوقات بازی، تیم ما جلوتر از روسیه بود و بعد از نتیجه تساوی دو بر دو، ما موفق شدیم بازی را به صورت کامل در دست بگیریم.

وی در پاسخ به اظهار نظر خبرنگاری مبنی بر انتقامی که از روسیه گرفته شد، خاطرنشان کرد: علاوه بر انتقام گرفتن، هدف ما جلو بردن تیم در رنکینگ جهانی است و می‌خواهیم سطح فوتسال ایران را بالا ببریم.

مربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد تیم ملی امید ایران گفت: این پروژه برنامه‌ریزی شده ماست و امیدواریم سطح بازی‌های امید هم بیش از الان بشود و شاهد موفقیت‌های بیشتر باشیم.

کاندلس با تاکید بر اینکه وضعیت تیم ملی فوتسال ایران باید بهتر از وضعیت کنونی شد، تصریح کرد: این پروژه برنامه‌ریزی شده ماست و امیدواریم خودمان را به تیم‌های بالای رنکینگ جهانی نزدیک‌تر کنیم.

وی بیان کرد: من شرائط تاکتیکی ویژه را در نظر داشتم اما این شرائط اتفاق نیفتاد و عصبانیت من بعد از گل خوردن به دلیل عدم موفقیت این تاکتیک‌ها بود.

 

اخبار مرتبط

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

اندونزی اولین تیم شگفتی مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا

مربی تیم ملی در اهواز

0 نظر

ارسال نظر

capcha