به مناسبت روز بیمه بررسی می‌شود

چگونگی ادغام بیمه‌های درمانی در رادیو سلامت

چگونگی ادغام بیمه‌های درمانی در رادیو سلامت

به گزارش سراج24 به نقل از تسنیم، واژه بیمه، در لغت به اطمینان، ضمانت، حفظ و نگهداری در برابر حوادث و خطرات معنا شده و در اصطلاح، ضمانت مخصوصی است از جان یا مال که در تمدن جدید رواج یافته است. در آغاز، بیمه برای حفظ منافع شخصی یا خیرخواهی و احساس سرنوشت مشترک بر مبنای تعاون و تکافل اجتماعی شکل گرفت.

نوع بیمه، یا برای تأمین افراد جامعه در مقابله با خطرها و پیش آمدهای طبیعی روزگار، نظیر سیل، زلزله و... است و یا جنبه جبران خسارت در مقابله با حوادث ناشی از کار دارد، نظیر بیمه‌های بیکاری، از کارافتادگی؛ بنابراین شبکه رادیویی سلامت همزمان با روز جهانی بیمه، مشکلات بیمه‌های درمانی و راهکارهای اجرایی برای رسیدن به بیمه سلامت ایرانیان را با حضور کارشناسان و مسئولان بررسی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه رادیویی سلامت، در روز سه شنبه 12 آذر ماه در برنامه «مردم و سلامت» کاری از گروه سلامت اجتماعی شبکه رادیویی سلامت از ساعت 12:20 به مدت 40 دقیقه به چگونگی ادغام بیمه‌های درمانی خواهد پرداخت.

همچنین گروه سلامت جسم و پیشگیری شبکه رادیویی سلامت در برنامه «فردای بهتر» ساعت 20 روز چهارشنبه 13 آذر ماه  راهکارهای اجرایی برای رسیدن به بیمه سلامت ایرانیان را با حضور کارشناسان و مسئولان بررسی می‌کند.

گفتنی است، برنامه‌های شبکه رادیویی سلامت روی موج اف ام ردیف 102 مگاهرتز پخش می‌شود.

 

اخبار مرتبط

چرا دولتی‌ها و کارفرمایان به دنبال «مزد منطقه‌ای» هستند؟ مشکلات پیش روی محاسبه سبد معیشت کارگران!

هزینه ۲۰ میلیون تومانی بیماران فاقد دفترچه بیمه در قم صحت ندارد

۳۰۰ هزار مددجوی کمیته امداد تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان قرار گرفتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha