حرف آقای روحانی را باور کنیم یا دم خروس سایت حامی دولت!

حرف آقای روحانی را باور کنیم یا دم خروس سایت حامی دولت!

به گزارش سراج24، سایت شبکه ایران که وابسته به دولت است طی گزارشی ضمن انتقاد شدید از مجلس شورای اسلامی گفته: "مجلس جای نظارت است نه عقده گشایی و تسویه حساب های سیاسی".

این سایت با بیان این موضوع که سؤال و استیضاح های سیاسی نمایندگان، نه تنها منجر به حل مشکلات کشور نمی شود، بلکه بدبینی و دلسردی مردم را فراهم می آورد، تأکید کرد: بهتر است مجلس به جای پیگیری استیضاح ها به ایفای وظیفه نظارتی خود بپردازد.
این اظهارات درحالی است که پیش از این روحانی در جلسه گرفتن رأی اعتماد وزرا در مجلس، تعامل دولت و مجلس را بسیار مهم ارزیابی کرد و با بیان اینکه تعامل دولت و مجلس بسیار کارگشا است، اظهار داشت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین نماید و وزرای پیشنهادی در گزارش خود بارها تعامل با مجلس را یاد کردند و از سر خیرخواهی صلاحیت، توانایی و برنامه خود را (وزرای پیشنهادی) مورد کنکاش قرار دادند و به سهم خود این دقت نظرها را ارج می‌نهم و امیدوارم پس از دولت نیز همین‌گونه تعامل‌ها پابرجا بماند.
با توجه به اظهارات روحانی در مجلس، بسیار عجیب است که سایت دولتی ایران به خاطر استیضاح وزرا که حق قانونی مجلس است دست به چنین هجمه ای علیه مجلس و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی بزنند.
شبکه اطلاع رسانی دانا گزارش داد، آنچه که مهم است استیضاح وزرا در دولت های قبل هم از سوی مجلس انجام می‌گرفت و این یک روال طبیعی و مشخص میان دولت و مجلس است.

اخبار مرتبط

میرتاج‌الدینی: توپ در زمین طرف غربی است

شمخانی: شورای امنیت ملی مصوبه‌ای درباره مذاکرات نخواهد داشت

آیت‌الله رئیسی قهرمانی تیم کشتی آزاد جوانان ایران را تبریک گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha