به همت تعزیرات حکومتی اردبیل

مدیر آزمایشگاه متخلف به 65 میلیون تومان جریمه محکوم شد

مدیر آزمایشگاه متخلف به 65 میلیون تومان جریمه محکوم شد

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، براساس گزارش بازرسان ویژه دانشگاه علوم پزشکی استان پرونده‌ای دایر بر مباشرت در اخذ خارج از تعرفه قانونی وزارت بهداشت از سوی مدیر آزمایشگاهی در اردبیل تشکیل شد.

با ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی موضوع در شعبه هفتم تخصصی ویژه بهداشت تعزیرات استان مورد رسیدگی واقع و متخلف براساس محتویات موجود در پرونده و اخذ آخرین دفاع به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 211 میلیون ریال در حق دولت محکوم شد.

با اعتراض محکوم علیه به حکم صادره پرونده در شعبه سوم تجدید نظر استان مطرح، مرجع مذکور با بررسی تمامی جوانب حکم محکومیت را از مبلغ فوق به مبلغ 650 میلیون ریال تقلیل داده و با این اصلاح تغییر و تأیید شد که پس از ابلاغ به نامبرده توسط شعبه هفتم تخصصی ویژه بهداشت اجرا و مختومه شد.

 

اجرای حکم 450 میلیونی گرانفروشی شیر در شهرستان پارس‌آباد

در پی گزارش بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس‌آباد مبنی بر تخلف گرانفروشی مدیر یکی از شرکت‌های صنعتی و دامپروری در توزیع شیر پاکتی در این شهرستان پرونده‌ای تشکیل شد.

با ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی موضوع در شعبه اول این شهرستان مورد رسیدگی واقع و متخلف براساس مستندات موجود و اخذ آخرین دفاع محکوم علیه به پرداخت مبلغ 687 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم لیکن شعبه دوم تجدید نظر تعزیرات حکومتی استان اردبیل در مقام رسیدگی به درخواست تجدید نظر محکوم علیه جریمه مذکور را به مبلغ 450 میلیون ریال تقلیل و با توجه به قطعیت حکم صادره پس از ابلاغ با پیگیری‌های متعدد به عمل آمده جریمه تعیین شده مورد وصول قرار گرفته و پرونده مختومه شد.

اخبار مرتبط

هیئتی‌ها پایبند به اصول بهداشتی در محرم‌اند

برگزاری برنامه های ویژه عید قربان تا عید غدیر

هزینه ها و شهریه ها نا برابر در مراکز غیردولتی نگهداری معلولین

0 نظر

ارسال نظر

capcha