ساعی سرپرست فدراسیون تکواندو می‌شود

ساعی سرپرست فدراسیون تکواندو می‌شود

به گزارش سراج24، دوره ریاست چهار ساله سید محمد پولادگر رییس فعلی فدراسیون تکواندو بیستم آذر به پایان می رسد و طی ماه های گذشته 10 نفر از جمله پولادگر و هادی ساعی برای حضور در انتخابات فدراسیون ثبت نام کرده اند.

سرپرستی و ریاست پولادگر

طی سه دوره گذشته انتخابات فدراسیون تکواندو این سید محمد پولادگر بوده که با رای اعضای مجمع به عنوان رییس فدراسیون تکواندو انتخاب شده و تاکنون 12 سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشته است.

در این مدت هم با پایان دوره ریاست پولادگر مسوولان وقت سازمان تربیت بدنی او را به عنوان سرپرست فدراسیون تا زمان برگزاری مجمع تعیین می کردند و بعد از آن هم وی با پیروزی در انتخابات بر صندلی ریاست تکیه کرده است.

جدی ترین رقیب

برای انتخابات فدراسیون تکواندو در دوره گذشته هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران از رقیبان جدی پولادگر محسوب می شد که به سود وی از حضور در آن انصراف داد.
اما در این دوره این ساعی است که با ثبت نام در انتخابات از جدی ترین رقبای پولادگر محسوب می شود.

ساعی جای پولادگر را می گیرد؟

طبق شنیده های ما از منابع آگاه هادی ساعی که هم اکنون در شمال کشور برای حضور در فیلم سینمایی "مرواریدهای خلیج فارس" بسر می برد، هفته گذشته در وزارت ورزش و جوانان دیده شده است.

گفته می شود مسوولان وزارتخانه خواستار حضور وی به عنوان سرپرست فدراسیون تکواندو با اتمام دوره ریاست پولادگر در 20 آذر شده اند.

از سویی دیگر شنیده شده که پولادگر در واکنش به این اتفاق در تماسی با مسوولان وزارت ورزش با ابراز نارضایتی اعلام کرده که تمایل چندانی به حضور در انتخابات این دوره نداشته و با اصرار برخی دوستان و خانواده تکواندو اقدام به ثبت نام کرده است اما وزارتی ها به او گفته اند که با قدرت به کارش همچون گذشته ادامه دهد.

انتخابات فوری

اما به نظر می رسد با توجه به در پیش بودن برنامه های مهم تکواندو از جمله مسابقات بین المللی جام فجر و میزبانی ایران در رقابت های جام باشگاه های آسیا در بهمن ماه انتخابات فدراسیون تکواندو تا پایان دی ماه برگزار شود زیرا نماینده یا رییس فدراسیون تکواندو از جمله رشته های المپیکی باید  سی ام دی در انتخابات کمیته ملی المپیک نیز حاضر باشد.

به هر حال اهالی ورزش و تکواندو منتظر تاریخ 20 آذر و تغییرات در این رشته و اعلام زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو هستند.

اخبار مرتبط

صحبت های ابراهیم شکوری در خصوص بیماری ویلموتس

اظهارات آذرنیا درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تراکتورسازی

رفتن حاجیلو از استقلال تکذیب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha